Akcja poboru krwi jest otwarta dla wszystkich, którzy tym życiodajnym płynem chcieliby podzielić się z potrzebującymi. Rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa do 14.30. Organizatorzy zapewniają, że każdy krwiodawca będzie mógł liczyć na zestaw specjalnych gadżetów, każdy też otrzyma sadzonkę drzewa lub krzewu i regeneracyjny posiłek.
Przewidziano też inne atrakcje, m.in.:
- KOLAŻ KLUBOWY – wystawa fotografii
- Animacje dla najmłodszych
- Konkursy i quizy
- Kącik relaksacyjny „PLENEROWA POCZEKALNIA”
- Bezpłatne badania stanu zdrowia
Organizatorzy wydarzenia to: Samorząd Gminy Zamość, Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Zamość, Rejonowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zamościu, Młodzieżowa Rada Gminy Zamość, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zamościu z jednostką w Mokrem.

![Tomaszów Lubelski w 44. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego [ZDJĘCIA] Tomaszów Lubelski w 44. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/15/sm-4x3-tomaszow-lubelski-w-44-rocznice-wprowadzenia-stanu-wojennego-zdjecia-1765795056-37.jpg)

![Kryptonim NOX. Gminne Manewry Strażackie w gminie Bełżec [ZDJĘCIA] Kryptonim NOX. Gminne Manewry Strażackie w gminie Bełżec [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/15/sm-4x3-kryptonim-nox-gminne-manewry-strazackie-w-gminie-belzec-zdjecia-1765785083-2.jpg)



![Tomaszów Lubelski w 44. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego [ZDJĘCIA] Tomaszów Lubelski pamiętał o 44. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-tomaszow-lubelski-w-44-rocznice-wprowadzenia-stanu-wojennego-zdjecia-1765794873.jpg)









![Lubelskie: Śmiertelne potrącenie 84-latki. Kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa [WIDEO] Tragicznie zakończyło się potrącenie pieszej na drodze krajowej numer 17.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-smiertelne-potracenie-84-latki-w-suchodolach-wideo-1765537122.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze