Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 30 marca 2025 16:19
Reklama
Reklama

Prezesie, pamiętamy! Memoriał Adama Olszty

Reklama
Oldboje Orła Tereszpol triumfowali w II Memoriale Piłkarskim im. Adama Olszty, który odbył się w Tereszpolu-Zaorendzie. Kapitanem zwycięskiej ekipy był Paweł Olszta, syn patrona zawodów.
Prezesie, pamiętamy! Memoriał Adama Olszty

Memoriał odbył się 7 lipca na stadionie Gminnego Klubu Sportowego Orzeł Tereszpol. Wzięło w nim udział sześć drużyn oldbojów. Mecze rozgrywano w systemie "każdy z każdym". Pierwsze miejsce wywalczyła ekipa gospodarzy, której kapitanem był Paweł Olszta, syn zmarłego w zeszłym roku długoletniego prezesa GKS Orzeł Tereszpol Adama Olszty. Drugie miejsce zajęli oldboje Włókniarza Frampol, a trzecie Tanwi Majdan Stary. Na kolejnych miejscach zawody zakończyły drużyny Orła II Tereszpol, Sokoła Zwierzyniec i Delty Nielisz.

Reklama

Najlepszym piłkarzem memoriału został Leszek Pachuta (Włókniarz Frampol), najlepszym bramkarzem Marek Jóźwiak (Tanew Majdan Stary), a najlepszym strzelcem Krzysztof Pardo (Orzeł Tereszpol).

Niedzielne wydarzenie było okazją do podsumowania rocznych rozgrywek najmłodszych grup wiekowych i do integracji środowiska piłkarskiego. – Przede wszystkim chodziło nam o to, żeby się spotkać i upamiętnić naszego zmarłego prezesa, który przez ponad 30 lat związany był z naszym klubem – mówi Krzysztof Litwin, prezes GKS Orzeł Tereszpol. – Organizując drugi już Memoriał Piłkarski im. Adama Olszty chcemy pokazać, że jego praca nie poszła na marne i że jest kontynuowana.

Adam Olszta zmarł w lutym ub. roku w wieku 69 lat. Był nauczycielem matematyki i informatyki, działaczem społecznym, byłym przewodniczącym Rady Gminy Tereszpol i wieloletnim prezesem GKS Orzeł Tereszpol. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

ReklamaBaner reklamowy Goldsun - Fundacja Czysta Dotacja
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: W szkole jest coraz mniej uczniów i coraz więcej pomieszczeń stoi pustych więc rola burmistrza jest dobrze tym gospodarować. Prywatny przedsiębiorca płacił czynsz za najem pomieszczeń czym można było pokryć wydatki na utrzymanie budynku ale oczywiście nie opłacało się to gminie. Zamiast dostosować wejścia do szkoły tak żeby spełniało warunki ustawy woleli zaproponować przedsiębiorcy ruderę, która wymaga cholendarnych nakładów na remont. Teraz jak ludzie się zbuntowali to burmistrz nagle udaje że to przedsiębiorca nie wyraża dobrej woli. Czy to jest poważne ???Data dodania komentarza: 30.03.2025, 15:29Źródło komentarza: Lubycza Królewska: Batalia o gabinet fizjoterapii w szkole. Czy przedsiębiorca i burmistrz dojdą do porozumienia, czy dojdzie do likwidacji?Autor komentarza: PacjentTreść komentarza: Korzystam z usług gabinetu od 8 lat, mam blisko i znam dobrze rehabilitantów. Z tego co wiem to pomieszczenie zaproponowane przez burmistrza wymaga nakładu na remont w kwocie 200 tys zł a burmistrz oczekiwał ze właściciel wyłoży 170tys na pomieszczenie które dalej będzie we władaniu burmistrza. To nie wiem kto by się zgodził na takie warunki…Data dodania komentarza: 30.03.2025, 15:22Źródło komentarza: Lubycza Królewska: Batalia o gabinet fizjoterapii w szkole. Czy przedsiębiorca i burmistrz dojdą do porozumienia, czy dojdzie do likwidacji?Autor komentarza: BrawoTreść komentarza: Bicie piany o PISOwską 13 napiszcie ile co miesiąc dostaje ciapaty bez lat pracy bo Jakubiak mówi o 12.000 tys to jest życie w Madrycie emerycie czarna pasta i do koncentracjon lager TfuSSka.Data dodania komentarza: 29.03.2025, 06:49Źródło komentarza: Zbliża się termin wypłat trzynastej emerytury. Sprawdź terminyAutor komentarza: GertrudaTreść komentarza: Prędkość 😐Data dodania komentarza: 28.03.2025, 19:59Źródło komentarza: Gm. Zwierzyniec: Tragiczny wypadek w Obroczy. Nie żyje 27-latka, która kierowała oplem [ZDJĘCIA]Autor komentarza: NikTreść komentarza: Chyba każdy samorząd gminy wprowadził to ulepszenie bo to są pieniądze. Świetlicę stoją przeważnie na gruntach gminy i nie ważne że jak były budowane gmina często nie dała złamanego grosza. Teraz jak są wyremontowane i dobrze doposażone ktoś nagle wpadł na pomysł że trzeba to ucywilizowac...czyli 150 netto plus prad i woda za wynajem do budżetu gminy.Data dodania komentarza: 28.03.2025, 17:39Źródło komentarza: W gm. Ulhówek nie było regulaminu korzystania ze świetlic. To nowość, która nie podoba się mieszkańcomAutor komentarza: Do MTreść komentarza: Racja i za nieterminowe wypłacanie wynagrodzeń ktoś powinien zostać ukarany. Nawet wiem kto...ale niestety są równi i równiejsi. Niektórym włos z głowy nie spadnie. Może zależy to od koloru włosów?Data dodania komentarza: 28.03.2025, 17:26Źródło komentarza: Wicestarosta hrubieszowski zarzucił protestującym kłamstwa. Związkowcy dali staroście 7 dni
Reklama