Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 22 kwietnia 2025 21:10
Reklama Baner reklamowy A1  Orkiestry Włościańskiej
Reklama

Specgrupa Speed wyłapuje piratów drogowych

Zdecydowana większość kierowców jeździ zgodnie z przepisami. Nie brakuje jednak takich, którzy na drogach stwarzają prawdziwe zagrożenie, np. jeżdżąc zdecydowanie za szybko. Właśnie na nich batem mają być specjalne policyjne grupy Speed. Taka działa również w zamojskiej komendzie. I robi to skutecznie. Tylko w poniedziałek policjanci namierzyli aż pięciu piratów drogowych.
Specgrupa Speed wyłapuje piratów drogowych

Autor: Fot. policja.pl

W poniedziałek przed południem funkcjonariusze ze specgrupy byli w Michalowie. Tam, ok. godz. 11 namierzyli 62-letniego zamościanina, który citroenem jechał o 55 km/h szybciej niż to dopuszczalne. Kilka minut później w tej samej wsi radar wychwycił 28-latka z powiatu staszowskiego, który na liczniku fiata miał 107 km/h. Po kilku godzinach, także w Michalowie wpadł 38-latek z gm. Frampol. Jechał mercedesem z prędkością 122 km/h.

Piratów drogowych nie brakowało również w innych częściach powiatu.

Reklama

– W Zawalowie kierujący oplem 22-latek z Zamościa na liczniku miał 114 km/h. Natomiast w Deszkowicach 56-latek z gminy Sułów kierując fordem zlekceważył przepisy i poruszał się z prędkością o 52 km/h większą niż jest to dozwolone – wylicza Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Dodaje, że wszyscy za jazdę z prędkością powyżej 100 km/h na najbliższe 3 miesiące stracili uprawnienia do kierowania pojazdami. Zostali również ukarani mandatami, a ich konta zasiliły dodatkowe punkty karne.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

AG 02.10.2019 22:13
"Zdecydowana większość kierowców jeździ zgodnie z przepisami." - to chyba jakiś kiepski żart... Czy autor tego tekstu jechał kiedyś samochodem i widział, co się dzieje na ulicy?

Reklama
Konikpolny 02.10.2019 07:17
Zwykle ***y, niech ta policyjna grupa zainstaluje sie na ulicy Sadowej bo do tej pory sa kierowcy szczegolnie motocykli ktorzy ograniczenie szybkosci maja daleko w poszanowaniu.

 

 

Reklama
Reklama
ReklamaWiesław Różyński baner w Dodatku Święta
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CelebrytkaTreść komentarza: Kolejne kuriozum w tym mieście. Symboliczne otwarcie 😱😁 Skoro już funkcjonuje to po co ? No bo trzeba się popuszyć, popozować do zdjęć i popromować. Ale zaraz będzie i tak na ustach wszystkich ze względu na referendum. To dopiero będzie pełnia szczęścia 😁Data dodania komentarza: 22.04.2025, 15:04Źródło komentarza: Hrubieszów: Organizują symboliczne otwarcie dworca, który działa już od rokuAutor komentarza: JANTreść komentarza: A może przejścia dla pieszych co 10 metrów i wszech obecne ronda prezydencie Zamoscia oraz radni parkingi i jeszcze raz parkingi Nowe miasto się dusiData dodania komentarza: 22.04.2025, 14:31Źródło komentarza: Zamość: Jak zadbać o młodzież z Ekonomika? Czy na ul. Łukasińskiego powinno być kolejne przejście dla pieszych?Autor komentarza: WacławTreść komentarza: Może sklep przenieść na stronę ekonomika i problem się skończyData dodania komentarza: 22.04.2025, 14:15Źródło komentarza: Zamość: Jak zadbać o młodzież z Ekonomika? Czy na ul. Łukasińskiego powinno być kolejne przejście dla pieszych?Autor komentarza: Świadomy pieszyTreść komentarza: Przejścia w zamościu to porażka jak przystanek koło rolniczaka. Przy szkołach typu 3LO, przedszkole nr.4 . Przejścia powinny być przy szkołach tyle ile trzeba ale NA ŻĄDANIE z guziczkiem i światłem jak obok zielonego ryneczkuData dodania komentarza: 22.04.2025, 12:15Źródło komentarza: Zamość: Jak zadbać o młodzież z Ekonomika? Czy na ul. Łukasińskiego powinno być kolejne przejście dla pieszych?Autor komentarza: ciekawyTreść komentarza: i co na to Hereta z oficjalnego organu Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej ?Data dodania komentarza: 22.04.2025, 11:56Źródło komentarza: Zamość: Brat prezydenta wicedyrektorem zamojskiego zoo. Tego stanowiska nie było od 2020 rokuAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Już nie mówiąc o tym, że jak ktoś pracuje na drugą zmianę to nie ma czym wrócić. A tak w ogóle, to kto wymyślił, żeby gminę Narol dać do Podkarpacia, skoro jest znacznie lepiej skomunikowana z Lubelskim?Data dodania komentarza: 22.04.2025, 11:19Źródło komentarza: Gm. Susiec: Paary odcięte od świata? Rzecznik Praw Obywatelskich z interwencją u starosty tomaszowskiego
Reklama