W ramach projektu pn. „Termodernizacja budynku Samorządowego Ośrodka Kultury w Jarczowie” wykonano nie tylko ocieplenie, ale również generalny remont całego budynku.
Obiekt został ocieplony, zainstalowano w nim nowy węzeł ciepłowniczy i centralne ogrzewanie. Jest też nowa instalacja wodno-kanalizacyjna. Przeprowadzono remont wnętrz, m.in. kuchni, sali klubowej i biura, jest nowa scena i oświetlenie.
Całość, wraz z remontem strażnicy OSP, kosztowała ponad milion złotych. Gmina dostała wsparcie z unijnego RPO Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.
W czwartkowym odbiorze uczestniczyli wójt Tomasz Tyrka, komisja z inspektorem nadzoru inż. Andrzejem Karwanem, wykonawcą Zbigniewem Misiewiczem oraz kierownikiem SOK Katarzyną Dziurą.









![Tomaszów Lubelski w 44. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego [ZDJĘCIA] Tomaszów Lubelski w 44. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/15/sm-4x3-tomaszow-lubelski-w-44-rocznice-wprowadzenia-stanu-wojennego-zdjecia-1765795056-37.jpg)

![Kryptonim NOX. Gminne Manewry Strażackie w gminie Bełżec [ZDJĘCIA] Kryptonim NOX. Gminne Manewry Strażackie w gminie Bełżec [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/15/sm-4x3-kryptonim-nox-gminne-manewry-strazackie-w-gminie-belzec-zdjecia-1765785083-2.jpg)



![Tomaszów Lubelski w 44. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego [ZDJĘCIA] Tomaszów Lubelski pamiętał o 44. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-tomaszow-lubelski-w-44-rocznice-wprowadzenia-stanu-wojennego-zdjecia-1765794873.jpg)









![Lubelskie: Śmiertelne potrącenie 84-latki. Kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa [WIDEO] Tragicznie zakończyło się potrącenie pieszej na drodze krajowej numer 17.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-smiertelne-potracenie-84-latki-w-suchodolach-wideo-1765537122.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze