Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 27 marca 2025 04:32
Reklama Baner reklamowy A 1 - BUDBRAM
Reklama

Biłgoraj: Miał być SOR, będzie basen i boisko

Reklama
Zazwyczaj władzom na drodze od realizowania inwestycji stoją pieniądze. W tym przypadku jest jednak inaczej. Na modernizację szpitala Starostwo Powiatowe pozyskało kilkadziesiąt milionów złotych. Problemem okazała się kwestia własności. Szpital jest wydzierżawiony spółce Arion, a obecnie zarządza nim syndyk.
Biłgoraj: Miał być SOR, będzie basen i boisko
Tak miał wyglądać biłgorajski szpital po modernizacji. Powstać miało m.in. lądowisko dla helikopterów.

Biłgorajski szpital miał zastać doinwestowany. Władze powiatu pozyskały na ten cel kilkadziesiąt milionów złotych ze źródeł zewnętrznych. Przygotowywana była już m.in. koncepcja rozbudowy szpitala. Na parterze miał powstać Szpitalny Oddział Ratunkowy. Nad nim oddział porodowy z salą cięć. Modernizacji miały być poddane także obiekty istniejące. Jednym z planowanych działań była przebudowa wejścia głównego i utworzenie nowego centrum dyspozycji oraz utworzenie centrum dziecięcego wraz z osobnym wejściem. W planach było również lądowisko dla helikopterów. Zmian miał doczekać się także szpital w Tarnogrodzie. Tam zaplanowano utworzenie małego centrum medyczno-senioralnego.

Reklama

Na planach na razie musi się skończyć. Inwestycji nie uda się zrealizować. Pozyskane środki nie przepadną.

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

ReklamaBaner boczny B1 firmy GOLDSUN
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WojtekTreść komentarza: Rzeszów ma co godzinę pociąg w stronę Krakowa i dalej nie liczę regio. Więc jak dwa pojadą przez Mielec to napewno nikt że stolicy województwa nie bd poszkodowany . Chyba lepiej jechać ze Stalowej Woli do Krakowa o godzinę krócej niż przez Rzeszów. Te interwencję posła Webera są nielogiczne .Data dodania komentarza: 26.03.2025, 16:34Źródło komentarza: Z Hrubieszowa do Krakowa będą dwa pociągi... żaden przez RzeszówAutor komentarza: BóbrTreść komentarza: Może niech ujawnią ile i na jaką kwotę zapłacono odszkodowań na podstawie wyroków sądu pracy pracownikom zwolnionym przez Panią (podobno prawniczkę) niezgodnie z prawem i z jakich środków te odszkodowania wypłacono. Myślę nieśmiało, że z naszych podatków.Data dodania komentarza: 26.03.2025, 15:57Źródło komentarza: Wicestarosta hrubieszowski zarzucił protestującym kłamstwa. Związkowcy dali staroście 7 dniAutor komentarza: RafałTreść komentarza: Ksrg zwierzyniec najlepsza w całym województwie..brawo👏👏Data dodania komentarza: 26.03.2025, 15:24Źródło komentarza: Uchanie: 59-latek ranny po tym, jak skoda uderzyła w przepust i się przewróciłaAutor komentarza: GomoraTreść komentarza: Dlaczego PIS wycofał PATRIOTY NATO Z ZAMOŚCIA ,które miały bronić te okolice ???? to miało zapewnić BEZPIECZEŃSTWO mieszkańcom, czy mieli nas w dupie, czy PISowców obchodzi bezpieczeństwo Polaków ????Data dodania komentarza: 26.03.2025, 14:52Źródło komentarza: Tarcza Wschód za 10 miliardów! Co powstanie przy granicy? Zobacz zdjęciaAutor komentarza: Jarosław, JarosławTreść komentarza: Boję się go, przecież to przestępca ,tyle tylko, że Duda go ułaskawił.Data dodania komentarza: 26.03.2025, 14:42Źródło komentarza: Zamość: Nowe biuro europosła Mariusza Kamińskiego. "Dla wszystkich mieszkańców"Autor komentarza: AntynakrętowiecTreść komentarza: Pytanie jest proste. Kto to wymyślił? Jakiś , cwaniak wymyślił, przeforsował, jacyś debile poparli, o przepraszam nie debile, tylko łapownicy. Skoro to takie jest fantastyczne, to czemu nie można poznać z imienia i nazwiska pomysłodawców i tych którzy taki obornik przyklepali.Data dodania komentarza: 26.03.2025, 14:03Źródło komentarza: Wściekają nas nakrętki przymocowane do butelek. Wkrótce innych nie kupimy
Reklama