Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 18 kwietnia 2025 19:35
Reklama Baner reklamowy A 1 - BUDBRAM
Reklama

Kulików: Nocny pożar budynku gospodarczego

Reklama
W ogniu stanął drewniany budynek gospodarczy, w którym znajdowały się elektronarzędzia oraz dwa motocykle, a także stojący obok budynku ciągnik rolniczy. W trwającej prawie 2 godziny akcji wzięły udział 4 zastępy strażaków. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej.
Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali 31 stycznia przed godz. 2 w nocy. fot. KM PSP Zamość
Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali 31 stycznia przed godz. 2 w nocy. fot. KM PSP Zamość

Zgłoszenie o pożarze w Kulikowie (gm. Sułów) strażacy otrzymali w środę (31 stycznia) przed godz. 2 w nocy. – Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że ogniem objęty był cały budynek gospodarczy oraz zaparkowany przy nim ciągnik rolniczy – informuje bryg. Andrzej Szozda, zastępca komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu.

Reklama

Wcześniej właściciel posesji odłączył zasilanie elektryczne Z ogniem walczyły przez prawie 2 godziny 4 zastępy strażaków: 2 z JRG Szczebrzeszyn i 2 OSP w Sułowie i Źrebcach.

Czytaj też: Żurawnica: Czołowe zderzenie dwóch osobówek. 47-latkę z obrażeniami zabrano do szpitala

W wyniku podjętej akcji gaśniczej udało się uratować drugi ciągnik rolniczy. – Prawdopodobną przyczyną pożaru, w wyniku którego spaleniu uległ jeden ciągnik rolniczy oraz drewniany budynek ze znajdującymi się w środku elektronarzędziami i dwoma motocyklami, było zwarcie instalacji elektrycznej – informuje Andrzej Szozda.

Straty oszacowane zostały wstępnie na 55 tys. zł.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

ReklamaBaner reklamowy Goldsun - Fundacja Czysta Dotacja
Reklama
Reklama
ReklamaWiesław Różyński baner w Dodatku Święta
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Bolszewik mentorem, pod kolejnym nickiem. Jak TWData dodania komentarza: 18.04.2025, 13:05Źródło komentarza: Zamość, Chełm i Biała Podlaska otwierają się na uchodźcówAutor komentarza: KiwiTreść komentarza: „Katolickie” komentarze, wstydData dodania komentarza: 18.04.2025, 10:22Źródło komentarza: Zamość, Chełm i Biała Podlaska otwierają się na uchodźcówAutor komentarza: PolakTreść komentarza: ??? Towarzysz obchodzi Wielkanoc ? I jak zwykle POwołuje się na "katolików". Cóż za bolszewicka mentalnośćData dodania komentarza: 18.04.2025, 10:17Źródło komentarza: Zamość, Chełm i Biała Podlaska otwierają się na uchodźcówAutor komentarza: KresTreść komentarza: Do Rady Miasta.Moze kino Stylowy nazwac jego imieniem .zacny .skromny .pomocny . Korzenie od Wolynia po Szczebrzeszyn .Krasnik .Zamosc.pomyslcie o tym .Data dodania komentarza: 17.04.2025, 22:24Źródło komentarza: Zamość: Nie żyje Andrzej Bubeła, wieloletni dyrektor Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”Autor komentarza: sdaTreść komentarza: Nie wiem co "zdrowego" jest w jedzeniu kiełbasy - nawet domowej receptury. Zdrowe może być mięso, i to w nieprzesadnej ilości, no i nie ze świni. Jagnięcina, gęsina, dziczyzna, chuda wołowina.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 21:33Źródło komentarza: Przygotowania do Wielkanocy. Poseł Zieliński wędzi kiełbasę, wójt Pawluk czeka na lany poniedziałekAutor komentarza: KlikTreść komentarza: Piękne życzenia od "katolików z PISu" na Wielkanoc!!!Data dodania komentarza: 17.04.2025, 20:26Źródło komentarza: Zamość, Chełm i Biała Podlaska otwierają się na uchodźców
ReklamaAdvertisement
Reklama