Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 18 kwietnia 2025 05:03
Reklama Baner reklamowy A1  Orkiestry Włościańskiej
Reklama

Policjantka z Zamościa na podium kolarskiego wyścigu Orlen Lang Team Race w Arłamowie

Reklama
Monika Mazur, policjantka z zamojskiej komendy, stanęła na podium kolarskiego wyścigu Orlen Lang Team Race w Arłamowie. Była pierwsza na mecie w kategorii open kobiet. Najlepsza była też w swojej kategorii wiekowej.
Monika Mazur, policjantka z zamojskiej komendy, stanęła na podium kolarskiego wyścigu Orlen Lang Team Race w Arłamowie.
Monika Mazur, policjantka z zamojskiej komendy, stanęła na podium kolarskiego wyścigu Orlen Lang Team Race w Arłamowie.

Autor: KMP Zamość

Orlen Lang Team Race w Arłamowie odbył się w sobotę, 18 maja. To szosowe wyścigi kolarskie, na starannie dobranych trasach, dla amatorów, ale w zawodowej oprawie. Główną ich ideą jest zachęcanie do aktywności fizycznej i popularyzowanie kolarstwa. 

Reklama

Uczestnicy kolarskich zmagań do pokonania mieli wymagającą 75-kilometrową trasę, na której ścigają się także kolarze zawodowi, z górską premią w Kalwarii Pacławskiej oraz licznymi wzniesieniami i stromymi podjazdami.

W wyścigu wzięło również udział 11 policjantów z różnych jednostek w Polsce. Do rywalizacji stanęła także policjantka z Zamościa Monika Mazur. I tradycyjnie już kolarskie zmagania zakończyła z sukcesem. Była pierwsza na mecie w kategorii open kobiet, I miejsce zdobyła także w swojej kategorii wiekowej.

W kolarskich zmaganiach w Arłamowie udział wziął również Radosław Wasilewski – policjant z Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
ReklamaBaner rekalmowy Dodatek święta OSiR Zamość
ReklamaBaner w Dodatku 690x690 firmy Gadu Gadu
Reklama
Reklama