Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 30 marca 2025 10:15
Reklama
Reklama

Euro 2024. Kiedy gra Polska, gdzie oglądać mecze, czyli kalendarium mistrzostw

Reklama
Dzisiaj zaczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Niemczech. Pierwszy mecz Polaków już w najbliższą niedzielę 16 czerwca.
Dzisiaj zaczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Niemczech. Pierwszy mecz Polaków już w najbliższą niedzielę 16 czerwca.
Dzisiaj zaczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Niemczech. Pierwszy mecz Polaków już w najbliższą niedzielę 16 czerwca.

Autor: Canva

Start piłkarskiego święta. Dziś, w piątek 14 czerwca, zaczyna się Euro 2024 w Niemczech. O godzinie 21 rozpocznie się mecz gospodarzy ze Szkocją. Turniej zakończy się wielkim finałem 14 lipca.

Reklama

Euro 2024. Mecze Polaków

Polska reprezentacja po raz pierwszy na boisko wybiegnie w niedzielę. Na murawie zmierzy się z Holandią. I nie będzie to łatwe spotkanie. Holendrzy to jednak piłkarska marka, która w tym turnieju zamierza zajść wysoko. Kolejny kłopot to kontuzje w polskiej kadrze. 

W tym meczu ma nie grać Robert Lewandowski. Michał Probierz, nasz selekcjoner zapewnia jednak, że kapitan ma być dyspozycyjny już na drugie spotkanie. Będzie to mecz z Austrią.

Kalendarz rozgrywek polskiej reprezentacji:

  • Polska – Holandia – 14 czerwca
  • Polska – Austria – 21 czerwca
  • Polska – Francja – 25 czerwca

Awans do 1/8 finału wywalczą po dwa zespoły z każdej grupy i cztery reprezentacje z trzecich miejsc. 

Czy Polska ma jakieś szanse? Ma, ale też nie ma wśród Polaków wielkich oczekiwań. Mimo że nasza grupa nie jest najmocniejsza, to nikt nie rozbudza nadziei, że jesteśmy czarnym koniem tych rozgrywek.

Euro 2024. Grupy

Grupa A: Niemcy, Węgry, Szkocja, Szwajcaria

Grupa B: Hiszpania, Albania, Chorwacja, Włochy

Grupa C: Anglia, Dania, Słowenia, Serbia

Grupa D: Francja, Austria, Holandia, Polska

Grupa E: Belgia, Rumunia, Słowacja, Ukraina)

Grupa F: Portugalia, Turcja, Czechy, Gruzja

Euro 2024. Gdzie oglądać

Turniej to 51 spotkań. Wszystkie będą transmitowane na antenach TVP (TVP1 i TVP Sport). 

„Zmagania będzie można również oglądać w internecie, na stronie TVPSPORT.PL, w aplikacji mobilnej TVP Sport, smart tv i HbbTV” – informuje telewizja.

Ale też zastrzega: „Wszystkie transmisje meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2024 są dostępne tylko w Polsce. Oglądanie transmisji na komputerze, tablecie, telefonie lub innym urządzeniu poza granicami Polski jest niemożliwe z powodu ograniczeń wynikających z ochrony praw autorskich”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Brawo 17.06.2024 07:07
POlska przegrała z Afryką 2do 1 w zespole Holandi grało 3 białych taka UE rzeczywistość to samo będzie z Francją.

Reklama

 

 

Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BrawoTreść komentarza: Bicie piany o PISOwską 13 napiszcie ile co miesiąc dostaje ciapaty bez lat pracy bo Jakubiak mówi o 12.000 tys to jest życie w Madrycie emerycie czarna pasta i do koncentracjon lager TfuSSka.Data dodania komentarza: 29.03.2025, 06:49Źródło komentarza: Zbliża się termin wypłat trzynastej emerytury. Sprawdź terminyAutor komentarza: GertrudaTreść komentarza: Prędkość 😐Data dodania komentarza: 28.03.2025, 19:59Źródło komentarza: Gm. Zwierzyniec: Tragiczny wypadek w Obroczy. Nie żyje 27-latka, która kierowała oplem [ZDJĘCIA]Autor komentarza: NikTreść komentarza: Chyba każdy samorząd gminy wprowadził to ulepszenie bo to są pieniądze. Świetlicę stoją przeważnie na gruntach gminy i nie ważne że jak były budowane gmina często nie dała złamanego grosza. Teraz jak są wyremontowane i dobrze doposażone ktoś nagle wpadł na pomysł że trzeba to ucywilizowac...czyli 150 netto plus prad i woda za wynajem do budżetu gminy.Data dodania komentarza: 28.03.2025, 17:39Źródło komentarza: W gm. Ulhówek nie było regulaminu korzystania ze świetlic. To nowość, która nie podoba się mieszkańcomAutor komentarza: Do MTreść komentarza: Racja i za nieterminowe wypłacanie wynagrodzeń ktoś powinien zostać ukarany. Nawet wiem kto...ale niestety są równi i równiejsi. Niektórym włos z głowy nie spadnie. Może zależy to od koloru włosów?Data dodania komentarza: 28.03.2025, 17:26Źródło komentarza: Wicestarosta hrubieszowski zarzucił protestującym kłamstwa. Związkowcy dali staroście 7 dniAutor komentarza: CamelTreść komentarza: Jako niezbędne postuluję utworzenie TWAOPDD czyli Towarzystwa Wzajemnej Adoracji Ojców Posiadających Dorosłe Dzieci. Bez tego nie widzę szans na rozwój miasta. Moja małżonka postuluje utworzenie KMG czyli Klubu Miłośników Garsonek. Z kolei mój dobry kolega wnosi o powołanie MKPWPSDP czyli Miejskiego Koła Przeciwników Wynoszenia Pustych Słoików Do PIWNICY. Dziękuję za uwagę.Data dodania komentarza: 28.03.2025, 15:22Źródło komentarza: Wiosenny reset w Hrubieszowie. Kobiece spotkanie pełne inspiracji. Zobacz zdjęciaAutor komentarza: emerytkaTreść komentarza: Tak co miesiąc, " a ile dostaniemy, a komu się należy, a kiedy, a czemu tam mało itd????? ile lat przepracowanych, ile i jakie składki taka emerytura, koniec kropka ! przestańcie o nas tyle gadać , są ważniejsze sprawy.Data dodania komentarza: 28.03.2025, 14:32Źródło komentarza: Zbliża się termin wypłat trzynastej emerytury. Sprawdź terminy
Reklama