Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 24 kwietnia 2025 15:40
Reklama Baner reklamowy A 1 - BUDBRAM
Reklama

Strażacy z Suśca gaszą pożary już 90 lat

Jeśli trzeba pomóc, oni są pierwsi. I tak już od 90 lat, bo tyle działa w Suścu jednostka OSP, która niedawno hucznie obchodziła ten jubileusz.
Strażacy z Suśca gaszą pożary już 90 lat

Autor: Organizatorzy

Rocznicowe uroczystości odbyły się w ostatnią niedzielę (24 września).  Była msza święta i przemarsz z orkiestrą na plac przy remizie, gdzie zebranych witał prezes Zarządu Oddziału Gminnego OSP Piotr Korkosz, a oficjalnego otwarcia dokonał prezes honorowy wójt Zbigniew Naklicki. Rys historyczny jednostki OSP Susiec przedstawił wiceprezes OSP Susiec druh Krzysztof Malec.

Reklama

W końcu przyszedł moment na punkt kulminacyjny, czyli odznaczenie wyróżniających się strażaków.

Złotym medalem „Za zasługi dla pożarnictwa” odznaczeni zostali: Jan Bogdan Korkosz, Jan Skiba, Jan Gąsior, Mieczysław Wełna.

Srebrne medale odebrali:  Krzysztof Malec i Dariusz Korkosz, a brązowe: Adam Wiatrzyk, Piotr Korkosz, Grzegorz Kozyra, Marek Herda, Michał Hałasa.

Uchwałą Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Tomaszowie Lub. odznakami „Strażak wzorowy" wyróżnieni zostali: Adam Wiatrzyk, Marek Herda, Szczepan Skiba i Przemysław Drążek.

Natomiast odznakami „Za wysługę lat" uhonorowani zostali: Tadeusz Koper, Andrzej Gąsior, Jan Popowicz, Jan Korkosz, Krzysztof Malec, Jan Gąsior, Jan Skiba, Mieczysław Wełna, Andrzej Gąsior, Dariusz Koper, Adam Wiatrzyk, Piotr Korkosz, Dariusz Korkosz, Grzegorz Kozyra, Dariusz Gęborys, Marek Herda, Michał Hałasa.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

Przestronne mieszkanie z balkonem i ogródkiem Cena: 1400 PLNMarzysz o przytulnym miejscu do życia w spokojnej, zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na wynajem oferujemy w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane w zacisznym zakątku Tyszowiec – przy ul. Wielkiej 101a.Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ i komfortowe wyposażenie. Znajduje się na 3. piętrze niskiego bloku i składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na balkonsypialni z wygodną szafą  oddzielnej kuchni z zabudową i sprzętami AGD, łazienki z pralką, przedpokoju z miejscem na przechowywanie. Do dyspozycji najemcy jest balkon, idealny na poranną kawę, oraz piwnica, która pomieści rowery, przetwory lub inne rzeczy codziennego użytku. Dodatkowym atutem jest własny ogródek warzywny, w którym możesz uprawiać świeże zioła, warzywa lub po prostu zrelaksować się na łonie natury.Spokojna okolica i świetna infrastruktura Budynek położony jest w bardzo cichej, zielonej części miasta. Wokół rozciągają się widoki na łąki i las, a sąsiedztwo jest spokojne i zadbane. Bezpośrednio przy bloku znajduje się duży parking, który zawsze oferuje wolne miejsca postojowe. W mieszkaniu znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby zamieszkać od zaraz: pralkę, lodówkę, zmywarkę, piekarnik. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i gotowe rozwiązania – wystarczy się wprowadzić i korzystać!Warunki najmu Odstępne: 1 400 zł miesięcznie Czynsz administracyjny: 479 zł Dodatkowo płatne media (woda, prąd, gaz wg zużycia) Dostępne od ręki – możesz zamieszkać już dziś! Zadzwoń i umów się na prezentację! Nie zwlekaj – mieszkania w tej okolicy rzadko pojawiają się na rynku! Zadzwoń już teraz pod numer: 665 750 080 i umów się na oglądanie. Masz pytania lub chcesz poznać więcej szczegółów? Jestem do Twojej dyspozycji.Bezpłatnie pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i przedstawi najlepsze oferty z ponad 10 banków. Posiadasz podobną nieruchomość? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji – odpowiemy na pytania dotyczące ceny, procesu sprzedaży oraz możliwości poprawy atrakcyjności oferty. Oferujemy również:•⁠  ⁠Pośrednictwo w kupnie, sprzedaży oraz najmie nieruchomości.•⁠  ⁠Pomoc w sprzedaży nieruchomości o skomplikowanej sytuacji prawnej.•⁠  ⁠Rzetelne oceny wartości nieruchomości.•⁠ Uzyskanie świadectwa energetycznego.Justyna Łagoda 665 750 080Północ nieruchomości Zamośćul. Żeromskiego 322- 400 ZamośćData dodania ogłoszenia: 23.04.2025Przestronne mieszkanie z balkonem i ogródkiem
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
ReklamaBnaer reklamowy firmy Kronika Tygodnia
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
ReklamaAdvertisement
KOMENTARZE
Autor komentarza: 37Treść komentarza: Winne jest jak zwykle zarządzanie, pkp ma miliardy spółek i spółeczek, jedni od kabli, drudzy od torów, regio, tlk, intercity itd. Skonsolidować, sprywatyzować, wpuścić na tory konkurencję. Będzie z korzyścią dla wszystkich.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 13:40Źródło komentarza: Intercity podniesie cenę biletów, żeby nie być konkurencją. Apelują o to samorządyAutor komentarza: Kurde szatanTreść komentarza: to kim są ci moirdercy bo już sięgubięData dodania komentarza: 24.04.2025, 13:18Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura skierowała akt oskarżenia wobec 11 cudzoziemców z grupy przestępczej [ZDJĘCIA]Autor komentarza: jaTreść komentarza: Hrubieszowskie Centrum Komunikacyjne "WSCHÓD", żeby lepiej brzmiało, wystarczy jeszcze POstawić wiatę na Żeromskiego np. po dawnej "cegielni" i nadać nazwę HCK "ZACHÓD" , to już będzie brzmiało dumniej i wzniośle :)Data dodania komentarza: 24.04.2025, 11:24Źródło komentarza: Hrubieszów: Organizują symboliczne otwarcie dworca, który działa prawie od pół rokuAutor komentarza: PoldekTreść komentarza: A sprawy sądowe z wykonawcą basenu i pierwszym wykonawcą monitoringu? Na jakim są etapie i jak się skończą? Ile zapłacą podatnicy za niekopetencję i butę tej władzy?Data dodania komentarza: 24.04.2025, 11:15Źródło komentarza: Chcą odwołać Radę Miejską i burmistrza Hrubieszowa. Czy znowu będzie referendum?Autor komentarza: PamiętamyTreść komentarza: Dzisiaj Majewska odsłania tablicę w parku miejskim. Tutaj można poczytać w jakich ciekawych okolicznościach i z jakim szacunkiem ta tablica została przez nią przyjęta. https://www.facebook.com/share/p/1ABiPAUKhS/Data dodania komentarza: 24.04.2025, 11:11Źródło komentarza: Chcą odwołać Radę Miejską i burmistrza Hrubieszowa. Czy znowu będzie referendum?Autor komentarza: PamiętamyTreść komentarza: Tutaj można zobaczyć te popisy pana zastępcy: https://www.facebook.com/share/p/Zk6seUHfUFc7VtAM/Data dodania komentarza: 24.04.2025, 11:06Źródło komentarza: Chcą odwołać Radę Miejską i burmistrza Hrubieszowa. Czy znowu będzie referendum?
ReklamaAdvertisement
Reklama