Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 18 kwietnia 2025 10:22
Reklama Advertisement
Reklama

Hrubieszów: O patologii, narkotykach i agresji. Spotkanie policjantów z młodzieżą ZS nr 3

Reklama
O patologiach społecznych, problemie narkomanii i agresji rozmawiali hrubieszowscy policjanci z młodymi ludźmi podczas spotkania w Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie.
Hrubieszów: O patologii, narkotykach i agresji. Spotkanie policjantów z młodzieżą ZS nr 3

Autor: KPP Hrubieszów

Organizatorami spotkania byli Marta Czerwińska i Adam Zezula, wychowawca klasy 3 b. Mundurowi rozmawiali z młodzieżą o wielu sprawach. M.in. przedstawili specyfikę swojej pracy. Omówili również zagadnienia dotyczące odpowiedzialności karnej za popełnione wykroczenia i przestępstwa. Mowa była również o nałogach, patologiach, a także agresji w szkole. Mundurowi przestrzegali przed zagrożeniami, na które narażeni są młodzi ludzie.

Reklama

– Policjant przedstawił uczniom także wiedzę z zakresu odpowiedzialności karnej za popełniane wykroczenia i przestępstwa. Omówiono przykładowe sytuacje, z jakimi młodzi ludzie mogą się spotkać w swoim codziennym życiu i sposoby radzenia sobie z nimi – relacjonuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka KPP w Hrubieszowie.

Reklama Baner reklamowy - hrubieszowska KT - Facebook

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaWiesław Różyński baner w Dodatku Święta
ReklamaBaner w Dodatku 690x690 firmy Gadu Gadu
ReklamaAdvertisement
KOMENTARZE
Autor komentarza: KresTreść komentarza: Do Rady Miasta.Moze kino Stylowy nazwac jego imieniem .zacny .skromny .pomocny . Korzenie od Wolynia po Szczebrzeszyn .Krasnik .Zamosc.pomyslcie o tym .Data dodania komentarza: 17.04.2025, 22:24Źródło komentarza: Zamość: Nie żyje Andrzej Bubeła, wieloletni dyrektor Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”Autor komentarza: sdaTreść komentarza: Nie wiem co "zdrowego" jest w jedzeniu kiełbasy - nawet domowej receptury. Zdrowe może być mięso, i to w nieprzesadnej ilości, no i nie ze świni. Jagnięcina, gęsina, dziczyzna, chuda wołowina.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 21:33Źródło komentarza: Przygotowania do Wielkanocy. Poseł Zieliński wędzi kiełbasę, wójt Pawluk czeka na lany poniedziałekAutor komentarza: KlikTreść komentarza: Piękne życzenia od "katolików z PISu" na Wielkanoc!!!Data dodania komentarza: 17.04.2025, 20:26Źródło komentarza: Zamość, Chełm i Biała Podlaska otwierają się na uchodźcówAutor komentarza: PolakTreść komentarza: i jesteś bolszewikiemData dodania komentarza: 17.04.2025, 15:12Źródło komentarza: Koniec z bazarkami w Poczcie Polskiej. Stoiska mają zniknąćAutor komentarza: BasiaTreść komentarza: no to mają z głowy najbliższe wybory SKANDALData dodania komentarza: 17.04.2025, 14:16Źródło komentarza: Zamość, Chełm i Biała Podlaska otwierają się na uchodźcówAutor komentarza: GomułaTreść komentarza: To ty jesteś Komunistą !!! ja się urodziłem w 2001 roku.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 13:51Źródło komentarza: Koniec z bazarkami w Poczcie Polskiej. Stoiska mają zniknąć
ReklamaAdvertisement
Reklama