Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 28 marca 2025 05:47
Reklama
Reklama

Zamość: Spisała się po angielsku. Karolina Pawliszak najlepsza w konkursie PWSZ

Reklama
Karolina Pawliszak, uczennica I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu wygrała anglojęzyczne dyktando, którego finał odbył się w środę (10 stycznia) w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu.
Zamość: Spisała się po angielsku. Karolina Pawliszak najlepsza w konkursie PWSZ

Autor: Fot. PWSZ Zamość

W pierwszym etapie konkursu wzięło udział aż 436 uczniów. Do finału przeszli wyłącznie najlepsi. Większość w tej grupie stanowili chłopcy, ale to dziewczęta zajęły wszystkie miejsca na podium.

Reklama

Wygrała Karolina Pawliszak z I Społecznego LO (w nagrodę otrzymała  smartfon Samsung Galaxy J3 2017). Drugie miejsce zajęła Katarzyna Tymura, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu, a trzecie Małgorzata Jędrusiak z LO im. St. Staszica w Hrubieszowie.

Dziesiątkę laureatów uzupełnili kolejno: Kamil Ligocki (ZSP nr 4 w Zamościu), Dominika Adamowicz (LO im. ONZ w Biłgoraju), Przemysław Załoga (I Społeczne LO w Zamościu), Patryk Jacuniak (ZSP nr 3 w Zamościu), Kacper Węgor (ZS nr 2 w Hrubieszowie), Jakub Zwolak (LO im. ONZ w Biłgoraju) i Maciej Czerw (LO im. ONZ w Biłgoraju).

Reklama Baner reklamowy - hrubieszowska KT - Facebook


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

ReklamaBaner boczny B1 firmy GOLDSUN
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: hajs lans i baunsTreść komentarza: No fajnie, fajnie. Zebrało się towarzystwo wzajemnej adoracji, posłuchały muzyki, pogadały o tym, że kłaczki po zimie zniszczone, dowiedziały się, jak wklepać kremik w paszczę, co wąchać żeby nie śmierdziało. Dowiedziały się, żeby nosić stanik, żeby nie wisiało, a nawet można się troszkę poruszać, bo też nie zaszkodzi. Porobiono focie, bo przecież trzeba się czymś pochwalić. I to by było na tyle.Data dodania komentarza: 27.03.2025, 15:43Źródło komentarza: Wiosenny reset w Hrubieszowie. Kobiece spotkanie pełne inspiracji. Zobacz zdjęciaAutor komentarza: JTreść komentarza: Jak mam baranów to ich strzygęData dodania komentarza: 27.03.2025, 14:56Źródło komentarza: Rekordowy 33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyAutor komentarza: ZmcTreść komentarza: Więcej niech zatrudnia urzedasy swoich dzieci i znajomych. Dwie kasy w ratuszu jedna do podatków inna do śmieci i w każdej po 4 panie. Lekka przesada, kogo na to stać.Data dodania komentarza: 27.03.2025, 14:22Źródło komentarza: Zamość: Co z tekstyliami? Prezes PGK: Stare skarpety do siatki i na PSZOKAutor komentarza: JolantaTreść komentarza: Śmiać się czy płakać prezydencie Zamościa tylko referendum i odwołanieData dodania komentarza: 27.03.2025, 13:42Źródło komentarza: Zamość: Co z tekstyliami? Prezes PGK: Stare skarpety do siatki i na PSZOKAutor komentarza: mieszkaniec tonaszowaTreść komentarza: tylko kasa a może na rzecz mieszkańców za darmoData dodania komentarza: 27.03.2025, 12:05Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Kryta pływalnia otwarta nocą. Tylko 100 biletów do sprzedania!Autor komentarza: kkkTreść komentarza: Ofiara sama sobie winna... Kto wsiada z pijanym kierowcą? Teraz rodzina zbiera pieniądzę na leczenie. Mogła nie wsiadać zadzwonic po policję ze kierowca pijanyData dodania komentarza: 27.03.2025, 08:22Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: Pasażerka forda walczy o życie. Kierujący samochodem był pijany [ZDJĘCIA]
Reklama