Debata zorganizowana przez samorząd i Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim cieszyła się sporym zainteresowaniem. Wszystkich gości witał wójt Ulhówka Łukasz Kłębek, a kierownik posterunku asp. Szczepan Jeleń przedstawił analizę stanu bezpieczeństwa.
– Zgromadzeni przedstawili swoją opinię na temat roku funkcjonowania naszej placówki. Jak można się było spodziewać, mieszkańcy są bardzo zadowoleni z faktu powstania posterunku. Większość mówiła, że czują się bardziej bezpieczni w życiu codziennym, które tak naprawdę dotyczy ich bezpośrednio m.in. nie boją się wychodzić po zmroku, ruch pojazdów przejeżdżających przez miejscowości też zwolnił – relacjonuje dyskusję Agnieszka Leszek, rzeczniczka KPP w Tomaszowie Lubelskim.

![Tomaszów Lubelski w 44. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego [ZDJĘCIA] Tomaszów Lubelski w 44. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/15/sm-4x3-tomaszow-lubelski-w-44-rocznice-wprowadzenia-stanu-wojennego-zdjecia-1765795056-37.jpg)

![Kryptonim NOX. Gminne Manewry Strażackie w gminie Bełżec [ZDJĘCIA] Kryptonim NOX. Gminne Manewry Strażackie w gminie Bełżec [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/15/sm-4x3-kryptonim-nox-gminne-manewry-strazackie-w-gminie-belzec-zdjecia-1765785083-2.jpg)



![Tomaszów Lubelski w 44. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego [ZDJĘCIA] Tomaszów Lubelski pamiętał o 44. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-tomaszow-lubelski-w-44-rocznice-wprowadzenia-stanu-wojennego-zdjecia-1765794873.jpg)









![Lubelskie: Śmiertelne potrącenie 84-latki. Kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa [WIDEO] Tragicznie zakończyło się potrącenie pieszej na drodze krajowej numer 17.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-smiertelne-potracenie-84-latki-w-suchodolach-wideo-1765537122.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze