Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 16 kwietnia 2025 11:40
Reklama
Reklama

Sitno: Małżonkowie odznaczeni za wspólne życie

Reklama
To była bardzo ważna i wzruszająca uroczystość dla 21 małżeństw z gminy Sitno, które przed 50 laty stawały na ślubnym kobiercu. Samorząd zorganizował dla nich złote gody, a każda z par odebrała medal przyznany przez Prezydenta RP.
Sitno: Małżonkowie odznaczeni za wspólne życie

Autor: Fot. UG Sitno

Uroczystość z okazji jubileuszu wspólnego życia odbyła się w piątek, 12 października. Bohaterami tego dnia byli: Zofia i Ryszard Broniccy, Teresa i Wiktor Burdowie, Bogumiła i Jan Detkowie, Teresa i Edward Dudkowie,Teresa i Marian Dziewowie, Irena i Edward Jasiewiczowie, Krystyna i Lucjan Jusiowie, Helena i Franciszek Kłymowie, Jadwiga i Jerzy Marczakowie, Józefa i Edward Mazurkowie, Stanisława i Zbigniew Owerkowie, Maria i Bolesław Piekarscy, Danuta i Kazimierz Schabowie, Stanisława i Stanisław Sieniawscy, Helena i Jan Tutkowie, Danuta i Tadeusz Węgrzynowiczowie, Zofia i Władysław Wiśniewscy, Danuta i Stanisław Wołoszynowie, Lucyna i Maksymilian Zerhanowie, Danuta i Roman Złomańcowie, Marianna i Stanisław Zwolanowie.

Reklama

Każda z par przyjęła gratulacje i serdeczne życzenia na przyszłość, listy od wojewody lubelskiego i Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie od prezydenta Andrzeja Dudy. Odznaczenia wręczali wójt Marian Bernat i przewodniczący Rady Gminy Krzysztof Klikicki. Gmina zadbała o organizację i należytą oprawę uroczystości. Z programem artystycznym wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod kierownictwem Ryszarda Gryciaka. Na zakończenie odbyło się sympatyczne spotkanie przy lampce szampana i słodkościach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
ReklamaWiesław Różyński baner w Dodatku Święta
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Aport !Treść komentarza: Pani kazała szczekać, to szczeka. Jak każe warować, to będzie warować. Taka jest rola piesków chodzących u innych na krótkiej smyczy 😁😁😁Data dodania komentarza: 16.04.2025, 11:21Źródło komentarza: Rekordowa edycja akcji „Wrastaj w Hrubieszów”. 55 dzieci posadziło drzewa w Parku SolidarnościAutor komentarza: ZetKaTreść komentarza: To absurd totalny. Są programy wsparcia, ulgi podatkowe i ok. Trzeba obywateli wspierać, a nie karać kiedy są samotni, niekoniecznie jest to dowód wygodnictwa. Wracamy do ingerencji państwa w sprawy prywatne, wręcz intymne.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 10:35Źródło komentarza: Bezdzietni zapłacą dodatkowy podatek? Bykowe w rękach posłówAutor komentarza: PomiarTreść komentarza: Może myślał, że jest w USA, tam piją od rana do nocy i siadają za kółkiem, mężczyźni i kobiety w szczególności Polacy.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 10:34Źródło komentarza: Zamość: Kierowca cysterny miał 3 promile! Został zatrzymany dzięki zgłoszeniu świadkaAutor komentarza: MarylkaTreść komentarza: Każdy ma inne cele i powody. Jedni walczą o swojego idola za mamrota i wiadro farby, a inni podlizują się swojej Pani za pracę na basenie. Łatwo ocenia się innych nie widząc swojej obłudy. Dzisiaj się kpi z ludzi, którzy korzystają z socjala, a nie pamięta się z czego się żyło zanim trafiło się pod skrzydełka swojej Pani. Zapomniał wół jak cielęciem był ?Data dodania komentarza: 16.04.2025, 10:20Źródło komentarza: Rekordowa edycja akcji „Wrastaj w Hrubieszów”. 55 dzieci posadziło drzewa w Parku SolidarnościAutor komentarza: WierzbickaTreść komentarza: Hahaha ale oni myślą, że tego nikt nie wie 😂 Droniarz z Edytą w duecie od kilku lat walczyli o jego wygraną. Edyta już sama nie wie za kogo się podawać na FB, stworzyła tyle kont fejkowych, że się już gubi. Prócz mamrota i węgla jeszcze wiadro farby a obecnie co niektórzy panele się domagają. Marynarz objął taktykę Szewca tylko bez efektu więc wysługuje się innymi by osiągnąć cel.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 00:18Źródło komentarza: Rekordowa edycja akcji „Wrastaj w Hrubieszów”. 55 dzieci posadziło drzewa w Parku SolidarnościAutor komentarza: ??Treść komentarza: ??Data dodania komentarza: 15.04.2025, 21:49Źródło komentarza: Ślubowanie 47 nowych funkcjonariuszy Straży Granicznej [ZDJĘCIA]
Reklama