Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 17 kwietnia 2025 03:40
Reklama Baner reklamowy A1  Orkiestry Włościańskiej
Reklama Baner A1 reklamowy Michała Mulawy

Dołhobyczów: Strażnicy graniczni zatrzymali migrantów z Maroka

Reklama
Dwaj młodzi Marokańczycy zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy straży granicznej w rejonie Dołhobyczowa. Do Polski przedostali się nielegalnie.
Dołhobyczów: Strażnicy graniczni zatrzymali migrantów z Maroka

Mężczyzn wędrujących pieszo w głąb kraju pogranicznicy wypatrzyli nocą w niedzielę (25 listopada). Zatrzymali ich i skontrolowali dokumenty. Okazało się, że to obywatele Maroka w wieku 22 i 24 lat. Nie mieli dokumentów, które uprawiałyby ich do legalnego pobytu w Polsce. 

Reklama

– Warto dodać, iż w przypadku 22 letniego mężczyzny jest to druga nieskuteczna próba nielegalnego przekroczenia granicy państwowej w bieżącym roku, na terenie służbowej odpowiedzialności PSG w Dołhobyczowie. W rozmowie z funkcjonariuszami obaj przyznali, iż chcieli dotrzeć do Europy Zachodniej – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Obaj cudzoziemcy zostali przekazani służbom granicznym Ukrainy w ramach readmisji.

CZYTAJ TAKŻE: PRZYWĘDROWAŁ Z BANGLADESZU. WPADŁ POD HRUBIESZOWEM

Reklama Baner reklamowy - hrubieszowska KT - Facebook

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Rat 27.11.2018 16:17
Nie z Maroka tylko z innego kraju i wiek tez zupełnie inny...

Reklama

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaWiesław Różyński baner w Dodatku Święta
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: amenTreść komentarza: Za rządów PISu na poczcie był cały kościół, brakowało tylko księdza i mszy w kolejce po kopertę.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 14:11Źródło komentarza: Koniec z bazarkami w Poczcie Polskiej. Stoiska mają zniknąćAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: A w Krasnobrodzie dalej ktoś spuszcza szambo do rzeki.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 12:50Źródło komentarza: Gm. Tomaszów Lubelski: Umowa na budowę kanalizacji w Rogóźnie podpisanaAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: kierowca Polak czy UkrainiecData dodania komentarza: 16.04.2025, 12:45Źródło komentarza: Zamość: Kierowca cysterny miał 3 promile! Został zatrzymany dzięki zgłoszeniu świadkaAutor komentarza: Aport !Treść komentarza: Pani kazała szczekać, to szczeka. Jak każe warować, to będzie warować. Taka jest rola piesków chodzących u innych na krótkiej smyczy 😁😁😁Data dodania komentarza: 16.04.2025, 11:21Źródło komentarza: Rekordowa edycja akcji „Wrastaj w Hrubieszów”. 55 dzieci posadziło drzewa w Parku SolidarnościAutor komentarza: ZetKaTreść komentarza: To absurd totalny. Są programy wsparcia, ulgi podatkowe i ok. Trzeba obywateli wspierać, a nie karać kiedy są samotni, niekoniecznie jest to dowód wygodnictwa. Wracamy do ingerencji państwa w sprawy prywatne, wręcz intymne.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 10:35Źródło komentarza: Bezdzietni zapłacą dodatkowy podatek? Bykowe w rękach posłówAutor komentarza: PomiarTreść komentarza: Może myślał, że jest w USA, tam piją od rana do nocy i siadają za kółkiem, mężczyźni i kobiety w szczególności Polacy.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 10:34Źródło komentarza: Zamość: Kierowca cysterny miał 3 promile! Został zatrzymany dzięki zgłoszeniu świadka
Reklama