Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 15 kwietnia 2025 19:52
Reklama
Reklama

PILNE!!! Jarosław Maluha odwołany z funkcji prezesa PGK

Reklama
Z informacji, jakie dotarły do naszej redakcji wynika, że Jarosław Maluha został odwołany z funkcji prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Oficjalnego komunikatu w tej sprawie póki co nie ma, ale udało się nam się tę informację potwierdzić w wiarygodnym źródle.
PILNE!!! Jarosław Maluha odwołany z funkcji prezesa PGK

Autor: Fot. Archiwum KT

Decyzja o odwołaniu Jarosława Maluhy zapadła we wtorek. Podjęła ją Rada Nadzorcza PGK. Spółką kieruje obecnie wiceprezes Andrzej Lubczyk.

Reklama

Więcej na ten temat w najbliższym papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kibic 30.11.2020 17:05
Kto wie z jakiej on był opcji ? jaka opcja dominuje w UM Zamość

Reklama
Kor 12.03.2020 08:53
To jest czlowiek ,który biednemu zabierze ostatnią zlotówkę!!!

Zmc 2 11.03.2020 22:42
Zle mu z oczu patrzy widac to golym okiem mam nadzieje ze dobiora mu sie do 4 liter za cos ten samochod kupil i napewno nie byla to pensja

ZMC 11.03.2020 19:06
Jarosław Maluch został powołany przez Rada Nadzorcza ustanowioną przez prezydenta Andrzeja Wnuka w 2016.

Gość 11.03.2020 17:40
Dopiero chyba. Dawno powinien poleciec tylko układy go trzymały.

misiura 11.03.2020 15:25
Czas na innych, którzy rozpoczęli zawrotną i dziwną karierę za czasów Zamoyskiego i rządów Po-PSL.

Reklama
Zmc 11.03.2020 13:20
Ciekawe ile odprawy dostał...

Wojtek K 11.03.2020 12:00
W końcu

 

 

ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
ReklamaBaner w Dodatku 690x690 firmy Gadu Gadu
Reklama
ReklamaBaner rekalmowy Dodatek święta OSiR Zamość
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: bandaTreść komentarza: Dlaczego jeżdżą po chodnikach ? ano dlatego, że boją się jechać ulicą , kierowcy aut trąbią, wyzywają rowerzystów bo im się spieszy.Data dodania komentarza: 15.04.2025, 14:44Źródło komentarza: Zamość: Rowerzyści zderzyli się na chodniku. Mężczyzna był pijanyAutor komentarza: Tak takTreść komentarza: Nabiorą dziurawe i później same problemy, porażka.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 20:36Źródło komentarza: Ślubowanie 47 nowych funkcjonariuszy Straży Granicznej [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AaTreść komentarza: Zgadzam się, że jazda po chodniku to jest problem. Ja obserwuje jeszcze poważniejszy, który polega na przejeżdżaniu przez przejście dla pieszych oraz wjeżdżaniu na przejazdy na pełnej prędkości bez zachowania ostrożności. Dotyczy to dzieci, młodzieży i starszych. Mam wrażenie, że takie zachowania mają przyzwolenie zamojskiej policji. Chciałbym się w tej kwestii mylić, ciekawe jakie policyjne statystyki związane z eliminacją opisanych przeze mnie zachowań. Inny temat to pijani uczestnicy ruchu…Data dodania komentarza: 14.04.2025, 20:19Źródło komentarza: Zamość: Rowerzyści zderzyli się na chodniku. Mężczyzna był pijanyAutor komentarza: RowerzystaTreść komentarza: Jeśli nie umiesz czytać są oznaczenia gdzie mogą jeździć rowery a tam wydaje się że mogą a często pieszy chodzą jak święte krowy na ścieżkach dla rowerów a co do świateł w nocy to młodzieżówka się popisuję a tak w ogóle wypadek był w dzień nie w nocy i rower nie wjechał w pieszego tylko rower w rower i jeden rowerzysta był pijany polecam czytać ze zrozumieniem cały artykułData dodania komentarza: 14.04.2025, 19:48Źródło komentarza: Zamość: Rowerzyści zderzyli się na chodniku. Mężczyzna był pijanyAutor komentarza: Wolny i szczęśliwyTreść komentarza: Tak to jest jak nieudolni ludzie zakładają rodziny potem ledwo wiążą koniec z końcem i patrzą z zazdrością jak żyją ludzie bez rodzin że stać ich na wszystkie wygody i dlatego ci co mają rodziny chcieliby żeby ci bez rodzin nie mieli się tak dobrze, jak to się mówi mądry polak po szkodzie Rodzina to odpowiedzialność i zaradność a nie życie na socjalu Ci co są za tym podatkiem niech się wezmą do roboty a nie próbują wyłudzić pieniądze od tych co je mająData dodania komentarza: 14.04.2025, 18:16Źródło komentarza: Bezdzietni zapłacą dodatkowy podatek? Bykowe w rękach posłówAutor komentarza: JagnaTreść komentarza: Guiness już raz jeden pajac wystartował z takim samym pomysłem wyręczając się rożenowaną damą z socjala. Żadna to tajemnica, że i tym razem za tym pomysłem stoi marynarz słodkich wód który kolejny raz nie może pogodzić się z porażką w wyborach na fotel włodarza miasta a i jeszcze jedna z pracownic starostwa nijaka Edyta M. Za worek węgla i butelkę mamrota slamsy pójdą ale to wciąż za mało by marynarz osiągną swój cel.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 17:38Źródło komentarza: Rekordowa edycja akcji „Wrastaj w Hrubieszów”. 55 dzieci posadziło drzewa w Parku Solidarności
Reklama