Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 21 kwietnia 2025 16:24
Reklama
Reklama

Zamość: Jechał z amfą i na haju?

Był trzeźwy, ale prawdopodobnie po narkotykach. Na dodatek miał w aucie amfetaminę, a kierował mimo trzykrotnie wydawanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. 37-letni mężczyzna musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami.
Zamość: Jechał z amfą i na haju?

Autor: Fot. policja.pl

Dzielnicowy z Zamościa na ul. Granicznej zatrzymał do kontroli volkswagena. Za kierownicą siedział 37-latek z gminy Zamość objęty trzema zakazami prowadzenia pojazdów. Za ich złamanie mężczyźnie grozić może nawet 5 lat więzienia.

Reklama

Jest też bardzo możliwe, że odpowie za posiadanie narkotyków, bo podczas kontroli policjant w kieszeni drzwi samochodu wypatrzył woreczki z białą substancją. Okazało się, że to amfetamina. 37-latek był wtedy trzeźwy. Wstępne testy wykazały jednak, że mógł być pod wpływem narkotyków. Być może potwierdzą to dodatkowe badania krwi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
ReklamaWiesław Różyński baner w Dodatku Święta
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: XxxTreść komentarza: Ten mieszkaniec niech się weźmie do roboty a jak nie ma to na rower i do Suśca na autobus czy busa a po drodze trochę mu głowę przewietrzy.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 23:51Źródło komentarza: Gm. Susiec: Paary odcięte od świata? Rzecznik Praw Obywatelskich z interwencją u starosty tomaszowskiegoAutor komentarza: magikTreść komentarza: NIE POMOGĄ! Jak nie masz znajomości i nie ODZIEDZICZYSZ pracy w urzędzie po rodzicach to choćbyś miał doktorat zostaje ci kasa w biedronce, nadal będziesz nikim.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 20:21Źródło komentarza: Jak studia podyplomowe mogą pomóc w przebranżowieniu się?Autor komentarza: PiwniczakTreść komentarza: Tomaszów Lubelski gdzie zazwyczaj Audi i VW doprowadzają do wypadków... A niby tylko Byymwu takie zue... Współczucia i powrotu do zdrowia.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 14:02Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Wypadek na ul. Lwowskiej. Volkswagen wjechał w kobietę na przejściu (ZDJĘCIA, FILM)Autor komentarza: W kaftanTreść komentarza: Zgłoś się do lekarza psychiatry bo widzę, że masz o 10 klepek mniej.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 13:08Źródło komentarza: Ratownik zaatakowany w Janowie Lubelskim i pod Biłgorajem. W Zamościu już zaczęli się uczyć samoobronyAutor komentarza: maxmix232Treść komentarza: Ciężko będzie odbudować komunikację publiczna w tym rejonie kraju, jeżeli jest to realne z uwagi na to że region się wyludnia z dwu powodów spadek urodzeń i coraz większą z roku na rok emigracja miejscowej ludności. Druga kwestia zdewastowanie kilkanaście lat temu transportu publicznego zmusiło ludzi do szukania innych sposobów przemieszczania się odzyskać ich jest wręcz niesposob.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 12:10Źródło komentarza: Gm. Susiec: Paary odcięte od świata? Rzecznik Praw Obywatelskich z interwencją u starosty tomaszowskiegoAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Debilstwo goni debilstwo by przykryć drożyznę i kłamstwa wyborcze dla frajerów LEMINGÓW.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 09:14Źródło komentarza: Szykuje się niezła awantura w Sejmie. O posiadanie marihuany
Reklama