Podziękowali wszystkim artystom (ci występowali za darmo), wolontariuszom i każdemu, kto miał swój udział w sukcesie wydarzenia.
Przypomnijmy jak minęła niedziela: finał zbiórki zorganizowano na placu przy stadionie miejskim w Łaszczowie. Tam od godz. 13 bawiono się przy muzyce zaproszonych artystów. Na scenie wystąpili: zespół dziecięcy Dance Kids, zespół Nika Disco, Skynova, Greso, Skorusa, News, Maciej Smoliński i Dj Pepo. Koła gospodyń przygotowały stoiska z jedzeniem. Była loteria, stoiska miały tez lokalne szkoły. Strażacy z OSP Łaszczów zrobili pokaz strażacki. A liceum z Łaszczowa udostępniło wirtualną strzelnicę.
PRZECZYTAJ TEŻ: WOŚP 2025. Rekord w Multimedu w Zamościu [ZDJĘCIA]
Całość podsumowano światełkiem do nieba.
Organizatorami 33. Finału WOŚP w Łaszczowie byli: Urząd Miasta Łaszczów. GOK w Łaszczowie, LO w Łaszczowie, SP w Łaszczowie, KGW Fuksja, Exdam, KGW „Maki” Podlodów, KGW Steniatyn, KGW „Nabrożanki”, KGW „Pukarzowianki”, KGW „Wólczanki”, OSP Łaszczów.
Napisz komentarz
Komentarze