Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 17 kwietnia 2025 05:16
Reklama
Reklama

Jesień na słodko. Konkurs kulinarny Kroniki Tygodnia i Delecty

Reklama
Już jesień, czas kiedy mamy dojrzałe jabłka, soczyste gruszki, pachnące śliwki, a nawet maliny. Miło byłoby zjeść coś słodkiego z dodatkiem owoców. Macie jakieś sprawdzone przepisy na jesienne ciasta i desery? Podzielcie się z nimi.
Jesień na słodko. Konkurs kulinarny Kroniki Tygodnia i Delecty

Nadeszła nowa pora roku, a więc też czas na nowy konkurs kulinarny Kroniki Tygodnia i marki Delecta. Chcemy poznać Wasze propozycje słodkości, z którymi w jesienne popołudnie czy wieczór można zasiąść w fotelu z filiżanką gorącej kawy lub herbaty.

Reklama

Naszymi ulubionymi ciastami, bez których nie wyobrażamy sobie tej pory roku, są wszelkiego rodzaju kruche tarty z rodzimymi jabłkami, mocno czekoladowe brownie oraz aromatyczne ciasto marchewkowe. A Ty? Jakim deserem lub wypiekiem przywitasz jesień?

Czekamy na Wasze propozycje. Wysyłajcie je mailem na adres: a.szewc@kronikatygodnia.pl lub pocztą tradycyjną: redakcja Kroniki Tygodnia, ul. Żeromskiego 3; 22-400 Zamość. Będzie świetnie, jeśli przepisy opatrzycie zdjęciami. Nie zapomnijcie o podaniu swoich danych kontaktowych (imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, nr tel.). 

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 16 października. Nagrody, zestawy produktów marki Delecta i książki "Zapomniany świat Bohma", otrzymać może pięć osób.

Reklama Baner reklamowy - Tomaszowska Kronika Tygodnia - facebook

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
ReklamaWiesław Różyński baner w Dodatku Święta
ReklamaBaner w Dodatku 690x690 firmy Gadu Gadu
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: amenTreść komentarza: Za rządów PISu na poczcie był cały kościół, brakowało tylko księdza i mszy w kolejce po kopertę.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 14:11Źródło komentarza: Koniec z bazarkami w Poczcie Polskiej. Stoiska mają zniknąćAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: A w Krasnobrodzie dalej ktoś spuszcza szambo do rzeki.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 12:50Źródło komentarza: Gm. Tomaszów Lubelski: Umowa na budowę kanalizacji w Rogóźnie podpisanaAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: kierowca Polak czy UkrainiecData dodania komentarza: 16.04.2025, 12:45Źródło komentarza: Zamość: Kierowca cysterny miał 3 promile! Został zatrzymany dzięki zgłoszeniu świadkaAutor komentarza: Aport !Treść komentarza: Pani kazała szczekać, to szczeka. Jak każe warować, to będzie warować. Taka jest rola piesków chodzących u innych na krótkiej smyczy 😁😁😁Data dodania komentarza: 16.04.2025, 11:21Źródło komentarza: Rekordowa edycja akcji „Wrastaj w Hrubieszów”. 55 dzieci posadziło drzewa w Parku SolidarnościAutor komentarza: ZetKaTreść komentarza: To absurd totalny. Są programy wsparcia, ulgi podatkowe i ok. Trzeba obywateli wspierać, a nie karać kiedy są samotni, niekoniecznie jest to dowód wygodnictwa. Wracamy do ingerencji państwa w sprawy prywatne, wręcz intymne.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 10:35Źródło komentarza: Bezdzietni zapłacą dodatkowy podatek? Bykowe w rękach posłówAutor komentarza: PomiarTreść komentarza: Może myślał, że jest w USA, tam piją od rana do nocy i siadają za kółkiem, mężczyźni i kobiety w szczególności Polacy.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 10:34Źródło komentarza: Zamość: Kierowca cysterny miał 3 promile! Został zatrzymany dzięki zgłoszeniu świadka
Reklama