Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 27 marca 2025 23:30
Reklama
Reklama

Siatkówka: Drużyna Akademii Zamojskiej górą

Reklama
2:0 – takim wynikiem zakończył się siatkarski pojedynek między żeńską drużyną Akademii Zamojskiej i rywalkami w Politechniki Lubelskiej.
Siatkówka: Drużyna Akademii Zamojskiej górą

Autor: Fot. Akademia Zamojska

Mecz został rozegrany w fazie grupowej Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Odbył się w hali zamojskiego Elektryka w poniedziałek, 29 listopada. Siatkarki z Zamościa będą jeszcze mierzyć się z rywalkami z UMCS i Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Do kolejnego etapu rozgrywek awansują dwa najlepsze zespoły z grupy.

Reklama

W wygranym meczu z PL reprezentacja AZ wystąpiła w składzie: Patrycja Chuda, Jolanta Jasińska, Julia Klisiak, Jagoda Lubas, Natalia Machniewicz, Maja Orzyłowska (kapitan), Julia Prystupa, Wioletta Świerkosz, Daria Wąsik, Paulina Wiśniewska. Trenerem zespołu jest mgr Sylwia Kowalska.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: hajs lans i baunsTreść komentarza: No fajnie, fajnie. Zebrało się towarzystwo wzajemnej adoracji, posłuchały muzyki, pogadały o tym, że kłaczki po zimie zniszczone, dowiedziały się, jak wklepać kremik w paszczę, co wąchać żeby nie śmierdziało. Dowiedziały się, żeby nosić stanik, żeby nie wisiało, a nawet można się troszkę poruszać, bo też nie zaszkodzi. Porobiono focie, bo przecież trzeba się czymś pochwalić. I to by było na tyle.Data dodania komentarza: 27.03.2025, 15:43Źródło komentarza: Wiosenny reset w Hrubieszowie. Kobiece spotkanie pełne inspiracji. Zobacz zdjęciaAutor komentarza: JTreść komentarza: Jak mam baranów to ich strzygęData dodania komentarza: 27.03.2025, 14:56Źródło komentarza: Rekordowy 33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyAutor komentarza: ZmcTreść komentarza: Więcej niech zatrudnia urzedasy swoich dzieci i znajomych. Dwie kasy w ratuszu jedna do podatków inna do śmieci i w każdej po 4 panie. Lekka przesada, kogo na to stać.Data dodania komentarza: 27.03.2025, 14:22Źródło komentarza: Zamość: Co z tekstyliami? Prezes PGK: Stare skarpety do siatki i na PSZOKAutor komentarza: JolantaTreść komentarza: Śmiać się czy płakać prezydencie Zamościa tylko referendum i odwołanieData dodania komentarza: 27.03.2025, 13:42Źródło komentarza: Zamość: Co z tekstyliami? Prezes PGK: Stare skarpety do siatki i na PSZOKAutor komentarza: mieszkaniec tonaszowaTreść komentarza: tylko kasa a może na rzecz mieszkańców za darmoData dodania komentarza: 27.03.2025, 12:05Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Kryta pływalnia otwarta nocą. Tylko 100 biletów do sprzedania!Autor komentarza: kkkTreść komentarza: Ofiara sama sobie winna... Kto wsiada z pijanym kierowcą? Teraz rodzina zbiera pieniądzę na leczenie. Mogła nie wsiadać zadzwonic po policję ze kierowca pijanyData dodania komentarza: 27.03.2025, 08:22Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: Pasażerka forda walczy o życie. Kierujący samochodem był pijany [ZDJĘCIA]
Reklama