Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 22 listopada 2024 16:11
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

PERŁY BIZNESU 2023: Soki ekologiczne NFC firmy Bio-Frut (Produkt Roku)

Od ubiegłego roku aleksandrowska firma Bio-Frut sprzedaje własnej produkcji soki tłoczone z najlepszej jakości owoców i warzyw, bez żadnych polepszaczy, barwników i substancji zagęszczających. Sama natura i najlepszy smak!
W 2022 r. swoją premierę miały soki NFC – not from concentrate, czyli dosłownie tłumacząc „nie z koncentratu”.
W 2022 r. swoją premierę miały soki NFC – not from concentrate, czyli dosłownie tłumacząc „nie z koncentratu”.

Przedstawiamy Państwu nominację do szóstej edycji plebiscytu Perły Biznesu w kategorii Produkt Roku. 

Zaczęli od uprawy truskawek i malin ekologicznych. Dwa lata później, w 2014 roku, odpowiadając na potrzeby lokalnego rynku, założyli w Aleksandrowie firmę Bio-Frut zajmującą się sprzedażą owoców i warzyw konwencjonalnych i ekologicznych.

 – Ideą naszej firmy jest szeroko rozumiana ekologia, więc staramy się, aby nasze produkty były jak najbardziej naturalne. Wszystkie mają wszelkie wymagane badania i certyfikaty potwierdzone przez jednostki certyfikujące w Polsce. Sygnowane są znakiem: Produkt Polski oraz Certyfikat Produkcji Ekologicznej – mówi właściciel Kamil Psiuk.

W 2022 r. swoją premierę miały soki NFC – not from concentrate, czyli dosłownie tłumacząc „nie z koncentratu”. Powstają one jedynie ze świeżych owoców i warzyw. W ich produkcji nie wykorzystuje się żadnej chemii.

 – Nasze soki to 100 procent owoców i warzyw i nic więcej. Soki produkujemy z owoców od lokalnych dostawców i producentów rolnych oraz z naszych upraw. 1 l soku powstaje z ok. 1,70 kg-2 kg świeżych owoców czy warzyw. Do produkcji nie są wykorzystywane soki zagęszczone czy dodatki mające na celu wizualne ulepszenie produktu. Stawiamy głównie na ekologię, która w dzisiejszych czasach zaczyna mieć znaczącą wartość w świadomości społeczeństwa w kwestii żywienia, szczególnie żywienia dzieci – tłumaczy Kamil Psiuk.

W ofercie Soków NFC (w sklepie internetowym www.biofrut.pl oraz na allegro.pl) dostępne są soki z jabłek, malin, truskawek, buraków, marchwi, pigwowca, pigwy, mięty, gruszek, grejpfruta i winogron. W sprzedaży detalicznej są w pojemnościach: 300 ml, 1 l, 3 l, 5 l, a większe w sprzedaży hurtowej.

Na przełomie lata i jesieni 2023 właściciele Bio-Frut planują wprowadzić nową usługę – tłoczenia dla indywidualnych klientów.

– Wystarczy przyjechać ze swoimi owocami i warzywami, a my zajmiemy się resztą – zapowiadają.

W przyszłości chcieliby też produkować musy owocowe i warzywne w tubkach oraz wprowadzić produkty na rynki zagraniczne.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

Reklama
ReklamaBaner reklamowy B Firmy Sunflowers
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Pycha Moj GrzechTreść komentarza: Program Rodzina na swoim ma się b.dobrze.Data dodania komentarza: 22.11.2024, 14:15Źródło komentarza: W Hrubieszowie będzie punkt paszportowyAutor komentarza: ochrona przyrodyTreść komentarza: Jakie były ku temu przesłanki?Data dodania komentarza: 22.11.2024, 12:56Źródło komentarza: Wójt gminy Hrubieszów w gronie ekspertówAutor komentarza: jaTreść komentarza: Coś mieszkańcu o ukrainie piszesz oszczędnie Nie wszystko!Data dodania komentarza: 22.11.2024, 12:55Źródło komentarza: Lubelskie: Atak Rosji na zachodnią Ukrainę. Poderwano nasze myśliwceAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Zając ekspertem PO KOLEGIUM TUMANUM to jakieś jaja,Data dodania komentarza: 22.11.2024, 12:52Źródło komentarza: Wójt gminy Hrubieszów w gronie ekspertówAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Pytanie gdzie w tym czasie była wybrana rada społeczna szpitala nadzorująca dyrekcję z ramienia starostwa. tym pseudo neo radnym tylko jaja wsadzić w imadło i dobrze skręcić. a nie nagrody dawać,Data dodania komentarza: 22.11.2024, 12:50Źródło komentarza: Szpital w Hrubieszowie w ciągu 2 lat nie wykonał kontraktów z NFZ. Do spłaty ma 18 mln złAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: "Droga przez mękę" aby dojść do orzecznictwa trzeba pokonać odcinek z parkingu przy parku lub walczyć o miejsce parkingowe przy bloku nr 8. Jeżeli będziemy mieli szczęście i znajdziemy miejsce to zaczyna się walka dziurawym chodnikiem i wysokimi krawężnikami. Takie mamy realia udogodnień dla niepełnosprawnych. Mieszkzńcy bloku wracający z pracy siedzą w samochodach i wypatrują wolnego miejsca postojowego bo przecież większość miejsc jest zajęta przez pracowników Krok za krokiem, pacjentów przychodni Żak, stomatologa, okulisty lub petentów ZGL. Takie instytucje jak przychodnie nie powinny znajdować się w blokach gdzie nie ma przystosowanych warunków oraz miejsc parkingowych.Data dodania komentarza: 22.11.2024, 11:26Źródło komentarza: Zamość: Przyjeżdża niepełnosprawny do urzędu i... nie ma gdzie zaparkować
Reklama