Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 27 września 2024 05:56
Reklama
Reklama

PERŁY BIZNESU 2024: Zamojska Klinika Rehabilitacji (Średnie Przedsiębiorstwo)

Zamojska Klinika Rehabilitacji istnieje od 2007 r. Początek jej działalności związany jest z Wyższą Szkołą Zarzadzania i Administracji w Zamościu. W 2019 r. firma uległa przekształceniu w spółkę z ograniczona odpowiedzialnością.
Zamojska Klinika Rehabilitacji istnieje od 2007 r. Początek jej działalności związany jest z Wyższą Szkołą Zarzadzania i Administracji w Zamościu. Jej właścicielem jest dr n. med. Rafał Sapuła.
Zamojska Klinika Rehabilitacji istnieje od 2007 r. Początek jej działalności związany jest z Wyższą Szkołą Zarzadzania i Administracji w Zamościu. Jej właścicielem jest dr n. med. Rafał Sapuła.

Jej właścicielem jest dr n. med. Rafał Sapuła – lekarz specjalista rehabilitacji medycznej, balneologii i medycyny fizykalnej oraz medycyny paliatywnej, certyfikowany lekarz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, mgr fizjoterapii. Pełni funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie rehabilitacji medycznej, eksperta w licznych instytucjach administracji państwowej.

W Zamojskiej Klinice Rehabilitacji dr Rafał Sapuła zatrudnia 71 osób, w tym lekarzy, fizjoterapeutów, masażystów, psychologa, terapeutę zajęciowego oraz pracowników biurowo-administracyjnych. Pracownicy stale podnoszą swoje kompetencje zawodowe i naukowe. W Klinice ma siedzibę Prezes oraz Zarząd Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji oraz Konsultant Wojewódzki w dziedzinie rehabilitacji medycznej. Dr n. med. Rafał Sapuła jest jedynym konsultantem wojewódzkim w dziedzinie medycyny z Zamościa.

Klinika oferuje usługi z zakresu Poradni Rehabilitacyjnej, Fizjoterapii Ambulatoryjnej, Oddziału Rehabilitacji Dziennej oraz rehabilitacji domowej w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Z tej oferty dziennie korzysta około 450 pacjentów.

Co warte podkreślenia, Zamojska Klinika Rehabilitacji stworzyła unikalny system opieki rehabilitacji domowej oparty na skoordynowanej opiece nad pacjentem, świadczonej równolegle przez lekarza i fizjoterapeutę. 

W przyszłości właściciel Kliniki planuje jej rozwój w związku z budową sanatorium w Krasnobrodzie.

– Zależy nam na rozwoju naukowym pracowników Kliniki. Dlatego też planujemy nawiązanie współpracy z Akademią Zamojską, na której uruchomiony będzie kierunek fizjoterapia – zapowiada dr Rafał Sapuła.

Zamojska Klinika Rehabilitacji nie kolekcjonuje nagród. Jej właściciel mówi, że najlepszą nagrodą za pracę całego zespołu jest zadowolenie pacjentów i poprawa ich stanu zdrowia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze

 

 

Reklama
ReklamaBnaer reklamowy firmy Kronika Tygodnia
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B firmy POWERLAND
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: łgarstwoData dodania komentarza: 26.09.2024, 16:22Źródło komentarza: Hetman Zamość dojrzalszy. Wreszcie przełamał niemocAutor komentarza: ot dureń normalnieTreść komentarza: sbek doczekał się powrotu swoich metodData dodania komentarza: 26.09.2024, 16:21Źródło komentarza: Od dziś w firmach i urzędach są legalni „donosiciele”. Kim dziś jest sygnalista?Autor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: "Decyzją Zarządu Powiatu Hrubieszowskiego został przygotowany projekt uchwały mający na celu przekazanie partnerskiemu Powiatowi Lwóweckiemu który ucierpiał podczas powodzi, kwoty 100.000, 00 zł"- na bibliotekęnie ma kasy ale na PR w kontekście powodzi etatowy członek zarządu powiatu Markę Poznański szaleje. Przecież pomoc regionom powodziowym już w drodze od państwa a te 100 tysi lepiej zachować bo na Lubelskie kasa zostanie pewnie ograniczona w takiej sytuacji.Data dodania komentarza: 26.09.2024, 14:42Źródło komentarza: Hrubieszów: Otwarcie wypożyczalni w napiętej atmosferzeAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Ty z tych co stosują zasadę "m**** w kubeł, bo na twoje miejsce jest dziesięciu"? Strach cię obleciał, że trzeba będzie pracowników szanować?Data dodania komentarza: 26.09.2024, 14:37Źródło komentarza: Od dziś w firmach i urzędach są legalni „donosiciele”. Kim dziś jest sygnalista?Autor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: łgarstwoData dodania komentarza: 26.09.2024, 10:45Źródło komentarza: Hetman Zamość dojrzalszy. Wreszcie przełamał niemocAutor komentarza: NormalnyTreść komentarza: Uwielbiam twoje durnoty panie burak. "Regulacje dot. sygnalistów i związane z tym procedury, nie stanowią nowości w porządku prawnym wielu innych państw. Przykładowo Wielka Brytania już od 1999 r. posiada stosowne regulacje w tym zakresie. W ramach Public Interest Disclosure Act, sygnaliści są chronieni przed odwetem ze strony pracodawcy. Regulacje PIDA przewidują trzy procedury sygnalizacji – wewnątrz organizacji, na zewnątrz do organów administracyjnych lub, też na zewnątrz, ale do organizacji pozarządowych np. mediów. Stosowne regulacje posiadają również Niemcy i Holandia"Data dodania komentarza: 26.09.2024, 08:19Źródło komentarza: Od dziś w firmach i urzędach są legalni „donosiciele”. Kim dziś jest sygnalista?
Reklama