Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 27 września 2024 05:50
Reklama Baner reklamowy Akademii Zamojskiej
Reklama Akademia Bialska

PERŁY BIZNESU 2024: Jagodzianki ze Słodkiej Lawendy (Produkt Roku)

Monika Górna, właścicielka cukierni Słodka Lawenda z Krasnobrodu, została nominowana do udziału w plebiscycie Perły Biznesu za swoją przepyszną jagodziankę. To dowód na to, że tradycyjne, domowe wypieki wciąż mają swoich wiernych klientów.
Jagodzianka z Słodkiej Lawendy to nie tylko słodki wypiek, ale prawdziwy symbol regionu.
Jagodzianka z Słodkiej Lawendy to nie tylko słodki wypiek, ale prawdziwy symbol regionu.

Jagodzianka z Słodkiej Lawendy to nie tylko słodki wypiek, ale prawdziwy symbol regionu. Wykorzystana w niej czarna jagoda to owoc, który obficie rośnie na Roztoczu, nadając ciastu wyjątkowego, leśnego aromatu. A sekret kruchego, delikatnego ciasta tkwi w tradycyjnym przepisie babci Moniki. 

Pomysł na założenie cukierni narodził się z miłości do słodkości. Monika Górna od zawsze czerpała radość z pieczenia i uwielbiała obserwować szczęście na twarzach dzieci, które otrzymywały torty przygotowane specjalnie na ich urodziny. Cukiernia Słodka Lawenda istnieje już od 4 lat, a jej oferta stale się powiększa.

To, co wyróżnia Słodką Lawendę na tle innych cukierni, to domowy charakter wypieków. Wszystkie ciasta, w tym kultowa jagodzianka, przygotowywane są ręcznie, małymi partiami. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność, że otrzymuje świeży i pełen smaku produkt.

Na razie jagodziankę i inne słodkości Słodkiej Lawendy można kupić wyłącznie w cukierni w Krasnobrodzie.

Choć Słodka Lawenda nie zdobyła jeszcze żadnych oficjalnych nagród, nominacja do tytułu Produktu Roku w plebiscycie Kroniki Tygodnia jest już dużym wyróżnieniem. To dowód na to, że tradycyjne, ręcznie robione wypieki wciąż mają swoich wielbicieli.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze

 

 

Reklama
ReklamaBnaer reklamowy firmy Kronika Tygodnia
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B firmy POWERLAND
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: łgarstwoData dodania komentarza: 26.09.2024, 16:22Źródło komentarza: Hetman Zamość dojrzalszy. Wreszcie przełamał niemocAutor komentarza: ot dureń normalnieTreść komentarza: sbek doczekał się powrotu swoich metodData dodania komentarza: 26.09.2024, 16:21Źródło komentarza: Od dziś w firmach i urzędach są legalni „donosiciele”. Kim dziś jest sygnalista?Autor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: "Decyzją Zarządu Powiatu Hrubieszowskiego został przygotowany projekt uchwały mający na celu przekazanie partnerskiemu Powiatowi Lwóweckiemu który ucierpiał podczas powodzi, kwoty 100.000, 00 zł"- na bibliotekęnie ma kasy ale na PR w kontekście powodzi etatowy członek zarządu powiatu Markę Poznański szaleje. Przecież pomoc regionom powodziowym już w drodze od państwa a te 100 tysi lepiej zachować bo na Lubelskie kasa zostanie pewnie ograniczona w takiej sytuacji.Data dodania komentarza: 26.09.2024, 14:42Źródło komentarza: Hrubieszów: Otwarcie wypożyczalni w napiętej atmosferzeAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Ty z tych co stosują zasadę "m**** w kubeł, bo na twoje miejsce jest dziesięciu"? Strach cię obleciał, że trzeba będzie pracowników szanować?Data dodania komentarza: 26.09.2024, 14:37Źródło komentarza: Od dziś w firmach i urzędach są legalni „donosiciele”. Kim dziś jest sygnalista?Autor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: łgarstwoData dodania komentarza: 26.09.2024, 10:45Źródło komentarza: Hetman Zamość dojrzalszy. Wreszcie przełamał niemocAutor komentarza: NormalnyTreść komentarza: Uwielbiam twoje durnoty panie burak. "Regulacje dot. sygnalistów i związane z tym procedury, nie stanowią nowości w porządku prawnym wielu innych państw. Przykładowo Wielka Brytania już od 1999 r. posiada stosowne regulacje w tym zakresie. W ramach Public Interest Disclosure Act, sygnaliści są chronieni przed odwetem ze strony pracodawcy. Regulacje PIDA przewidują trzy procedury sygnalizacji – wewnątrz organizacji, na zewnątrz do organów administracyjnych lub, też na zewnątrz, ale do organizacji pozarządowych np. mediów. Stosowne regulacje posiadają również Niemcy i Holandia"Data dodania komentarza: 26.09.2024, 08:19Źródło komentarza: Od dziś w firmach i urzędach są legalni „donosiciele”. Kim dziś jest sygnalista?
Reklama