Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 31 marca 2025 19:31
Reklama Baner reklamowy A 1 - BUDBRAM
Reklama

Pijana 38-latka "parkowała" w rowie

Reklama
Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miała 38-letnia mieszkanka gminy Zamość, gdy jadąc nissanem przez Płoskie zakończyła swoją podróż w rowie. Miała szczęście, bo nic jej się nie stało.
Pijana 38-latka "parkowała" w rowie

Autor: Fot. KMP Zamość

Do kolizji doszło w niedzielny (28 listopada) poranek na drodze krajowej nr 74 w Płoskiem. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem, nissan wypadł na pobocze, a później zarył przodem w przydrożny rów.

Reklama

Kobieta się potłukła, ale innych poważnych obrażeń nie odniosła. Poniesie jednak konsekwencje tego, że kierowała po pijanemu. Badanie wykazało w jej organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Policja przypomina, że grozi za to do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami nawet na 15 lat oraz obowiązek zapłaty na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej określonej kwoty w wysokości od 5 000 do 60 000 złotych.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

ReklamaBaner reklamowy Goldsun - Fundacja Czysta Dotacja
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: aaaaTreść komentarza: Jasne ze dziadyga. Nie to co Słońce Peru i usmiechnięty Rafał - to zaszczyt mieć takich u władzy!!!Data dodania komentarza: 31.03.2025, 15:35Źródło komentarza: Jarosław Kaczyński w Tomaszowie Lubelskim: „To wybory o polską niepodległość” [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PazernyTreść komentarza: Kaczyński !!! przez 8 lat miałeś TVPIS !, TVPIS 2, TVPIS- INFO, TV TRWAM, TV W POLSCE, no i waszą TV " RIESPUBLIKA" mało ? to dalej możesz pod kościołem żebrać na swoją telewizję "TV Kaczybrzuch"Data dodania komentarza: 31.03.2025, 15:14Źródło komentarza: Debata prezydencka w kilku telewizjach. Czy PiS na to pójdzie?Autor komentarza: cała Doopę !Treść komentarza: lemingi , ubecy i komuchy , kiedy do Tomaszowa przyjedzie ten wasz rudy .uj bandyta i folksdojcz PełO dziadzie i babce nazioniemce ???Data dodania komentarza: 31.03.2025, 14:38Źródło komentarza: Jarosław Kaczyński w Tomaszowie Lubelskim: „To wybory o polską niepodległość” [ZDJĘCIA]Autor komentarza: awdasTreść komentarza: Warto zapamiętać, że to najważniesze wybory! Dlatego ostatecznie przegracie! Ludzie sprawią, że dziadyga z bokserem zejdą na manowce, paru cwaniaków w końcu poprowadzą za kraty, a Polskę zachowają niepodległą i normalną. Po prostu - normalną. Uśmiechniętą - pozytywnie. Kaczyński nie uśmiecha się, takiej Polski nie chcemy! A w ogóle skandalem jest to, że Kaczyński wytyka komukolwiek niesamodzielność. Dziadyga, który nie umie zrobić zakupów i żyje samotnie, obsługiwany przez szambelanów. Laluś, tyle że brzydki, niemiły i stary.Data dodania komentarza: 31.03.2025, 14:03Źródło komentarza: Jarosław Kaczyński w Tomaszowie Lubelskim: „To wybory o polską niepodległość” [ZDJĘCIA]Autor komentarza: adadaTreść komentarza: Nie "róbta co chceta" tylko bezmózgowie.Data dodania komentarza: 31.03.2025, 13:59Źródło komentarza: Pijany 19-latek za kółkiem. Nie żyje dwóch jego kolegów [ZDJĘCIA]Autor komentarza: BIŁGTreść komentarza: Co na to P. poseł Gromadzka z PO statystyki nie kłamiąData dodania komentarza: 31.03.2025, 13:31Źródło komentarza: Pijany 19-latek za kółkiem. Nie żyje dwóch jego kolegów [ZDJĘCIA]
Reklama