Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 22 listopada 2024 21:48
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Modne – szycie na miarę

Od dawna się mówi, że osoby młode chętnie sięgają po szkolenia, bo podnoszenie kwalifikacji i umiejętności jest na czasie. Nastała moda na doszkalanie się, aby podnosić swoje umiejętności, ale też po to, aby nie zostać w tyle. „Szkolenie szyte na miarę” to program dostosowany do potrzeb i oczekiwań uczestników.
Modne – szycie na miarę

Osoby planujące udział w szkoleniu podejmują swoje decyzje, które często niosą za sobą wiele oczekiwań i nadziei na znalezienie pracy, podwyżki czy awansu. Oferta szkoleń, z których można skorzystać, jest szeroka i bogata. Często też można spotkać się z opinią, że dostępna oferta nie spełnia oczekiwań, a program jest mało atrakcyjny. Uczestnicy rynku pracy mają możliwość skorzystania ze „Szkoleń szytych na miarę”. Co to jest? „Szkolenie szyte na miarę” (bon szkoleniowy)* – jest dopasowane indywidualnie do potrzeb, zainteresowań i oczekiwań. Dodatkowym atutem jest to, że uczestnicy mają wpływ na to gdzie i kiedy odbędzie się szkolenie.

Taka forma wsparcia to bardzo dobra opcja dla osób, które w krótkim czasie chcą szybko zdobyć nowe umiejętności czy kwalifikacje. Sytuacja na rynku pracy ulega szybkim zmianom i wymaga od nas odpowiedniej wiedzy. Osoby, które chcą skorzystać z możliwości doszkalania się poprzez udział w szkoleniu dopasowanym indywidualnie, mogą skorzystać ze wsparcia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).

Wsparcie w ramach PO WER udzielane jest przez urzędy pracy działające na terenie całego województwa lubelskiego. Głównym celem programu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia osób z grupy NEET**. Osoby, które są zainteresowane udziałem w „Szkoleniu szytym na miarę” powinny kontaktować się z urzędem pracy zgodnie z miejscem zameldowania.

* Bon szkoleniowy – jest instrumentem aktywizacji bezrobotnych do 30 r.ż., stanowiącym gwarancję skierowania bezrobotnego na wskazane przez niego szkolenie oraz opłacenia kosztów, które zostaną poniesione w związku z podjęciem szkolenia.

** Osoba z grupy NEET – zgodnie z definicją przyjętą

w PO WER – jest to osoba w wieku 15-29 lat, która spełnia łącznie 3 warunki: nie pracuje, nie kształci się, nie szkoli.

 

Punkt informacyjny PO WER

ul. Lubartowska 74 A, I piętro, pokój 100

20-092 Lublin

tel.: 81 46 35 349, 605 903 493

e-mail: [email protected]

http: power-wuplublin.praca.gov.pl/strona-glowna/

 

 

Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
ReklamaBaner reklamowy B Firmy Sunflowers
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Pycha Moj GrzechTreść komentarza: Program Rodzina na swoim ma się b.dobrze.Data dodania komentarza: 22.11.2024, 14:15Źródło komentarza: W Hrubieszowie będzie punkt paszportowyAutor komentarza: ochrona przyrodyTreść komentarza: Jakie były ku temu przesłanki?Data dodania komentarza: 22.11.2024, 12:56Źródło komentarza: Wójt gminy Hrubieszów w gronie ekspertówAutor komentarza: jaTreść komentarza: Coś mieszkańcu o ukrainie piszesz oszczędnie Nie wszystko!Data dodania komentarza: 22.11.2024, 12:55Źródło komentarza: Lubelskie: Atak Rosji na zachodnią Ukrainę. Poderwano nasze myśliwceAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Zając ekspertem PO KOLEGIUM TUMANUM to jakieś jaja,Data dodania komentarza: 22.11.2024, 12:52Źródło komentarza: Wójt gminy Hrubieszów w gronie ekspertówAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Pytanie gdzie w tym czasie była wybrana rada społeczna szpitala nadzorująca dyrekcję z ramienia starostwa. tym pseudo neo radnym tylko jaja wsadzić w imadło i dobrze skręcić. a nie nagrody dawać,Data dodania komentarza: 22.11.2024, 12:50Źródło komentarza: Szpital w Hrubieszowie w ciągu 2 lat nie wykonał kontraktów z NFZ. Do spłaty ma 18 mln złAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: "Droga przez mękę" aby dojść do orzecznictwa trzeba pokonać odcinek z parkingu przy parku lub walczyć o miejsce parkingowe przy bloku nr 8. Jeżeli będziemy mieli szczęście i znajdziemy miejsce to zaczyna się walka dziurawym chodnikiem i wysokimi krawężnikami. Takie mamy realia udogodnień dla niepełnosprawnych. Mieszkzńcy bloku wracający z pracy siedzą w samochodach i wypatrują wolnego miejsca postojowego bo przecież większość miejsc jest zajęta przez pracowników Krok za krokiem, pacjentów przychodni Żak, stomatologa, okulisty lub petentów ZGL. Takie instytucje jak przychodnie nie powinny znajdować się w blokach gdzie nie ma przystosowanych warunków oraz miejsc parkingowych.Data dodania komentarza: 22.11.2024, 11:26Źródło komentarza: Zamość: Przyjeżdża niepełnosprawny do urzędu i... nie ma gdzie zaparkować
Reklama