Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 22 listopada 2024 22:21
Reklama
Reklama

PERŁY BIZNESU 2022: Firma KAPSTEEL sp. z o.o. (Mikroprzedsiębiorstwo)

Firma Kapsteel z Zamościa została założona w 2014 roku przez Renatę Ciupę i Andrzeja Kaperę. Skupia się na branży rolniczej i przemysłowej. To nasz kolejny kandydat w plebiscycie Perły Biznesu w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo.
PERŁY BIZNESU 2022: Firma KAPSTEEL sp. z o.o. (Mikroprzedsiębiorstwo)
Firma Kapsteel wyprodukowała i ma w sprzedaży taki sprzęt jak: ładowacz do Big-Bag, podkaszarkę do zbioru fasoli, agregaty ścierniskowe, przystawki do zbioru rzepaku (stoły) i wiele innych.

– W czasie, gdy zaczynaliśmy naszą działalność, na rynku było duże zapotrzebowanie na usługi spawalniczo-tokarsko-frezarskie. Dlatego też wyszliśmy temu naprzeciw i kupowaliśmy podstawowy sprzęt do obróbki metalu, między innymi tokarki, frezarki, prasy, plazmy do cięcia – mówi Andrzej Kapera, współwłaściciel spółki Kapsteel.

Z czasem oferta była coraz bogatsza. Dziś przedsiębiorstwo stawia czoła zapotrzebowaniu klientów lokalnych i zagranicznych, bo towary sprzedawane są do Ukrainy, Białorusi i Łotwy. Sprzedaje maszyny i wyroby metalowe wykonywane na zamówienie,  zajmujemy się obróbką metali i regeneracją wszystkich siłowników hydraulicznych, remontuje maszyny budowlane i rolnicze.

– Nasze wieloletnie doświadczenie oraz szczegółowa znajomość branży sprawiają, że perfekcyjnie wywiązujemy się z każdego powierzonego nam zadania – zapewnia  Andrzej Kapera.

Co warte uwagi, Kapsteel produkuje też maszyny we własnym zakresie.

 – To klienci mówiąc nam o swoich potrzebach, podsuwają nam pomysły do produkcji różnych urządzeń. Oni są naszą inspiracją. Cieszymy się, że mamy możliwość ułatwić im pracę, tworząc nowe maszyny – tłumaczy Renata Ciupa.

Firma Kapsteel wyprodukowała i ma w sprzedaży taki sprzęt jak: ładowacz do Big-Bag, podkaszarkę do zbioru fasoli, agregaty ścierniskowe, przystawki do zbioru rzepaku (stoły), TUZ, czyli trójkątny układ zawieszenia do ciągników, podcinacz do formowania rzędów krzewów jagodowych – porzeczek czy agrestu (w poprzednim numerze podcinacz do porzeczek o hydraulicznym napędzie sztangi tnącej oraz wygarniaczu ściętych gałęzi prezentowaliśmy jako nominację w kategorii Produkt Roku).

– Planujemy poszerzyć naszą działalność o nowe maszyny i nowe urządzenia, które wspomogą prace w rolnictwie – zapewniają właściciele zamojskiej spółki.

Polecamy: Perły Biznesu już po raz piąty. Zapraszamy do udziału w naszym plebiscycie!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

 

 

Reklama
ReklamaBaner reklamowy B Firmy Sunflowers
Reklamadotacje rpo
KOMENTARZE
Autor komentarza: Pycha Moj GrzechTreść komentarza: Program Rodzina na swoim ma się b.dobrze.Data dodania komentarza: 22.11.2024, 14:15Źródło komentarza: W Hrubieszowie będzie punkt paszportowyAutor komentarza: ochrona przyrodyTreść komentarza: Jakie były ku temu przesłanki?Data dodania komentarza: 22.11.2024, 12:56Źródło komentarza: Wójt gminy Hrubieszów w gronie ekspertówAutor komentarza: jaTreść komentarza: Coś mieszkańcu o ukrainie piszesz oszczędnie Nie wszystko!Data dodania komentarza: 22.11.2024, 12:55Źródło komentarza: Lubelskie: Atak Rosji na zachodnią Ukrainę. Poderwano nasze myśliwceAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Zając ekspertem PO KOLEGIUM TUMANUM to jakieś jaja,Data dodania komentarza: 22.11.2024, 12:52Źródło komentarza: Wójt gminy Hrubieszów w gronie ekspertówAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Pytanie gdzie w tym czasie była wybrana rada społeczna szpitala nadzorująca dyrekcję z ramienia starostwa. tym pseudo neo radnym tylko jaja wsadzić w imadło i dobrze skręcić. a nie nagrody dawać,Data dodania komentarza: 22.11.2024, 12:50Źródło komentarza: Szpital w Hrubieszowie w ciągu 2 lat nie wykonał kontraktów z NFZ. Do spłaty ma 18 mln złAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: "Droga przez mękę" aby dojść do orzecznictwa trzeba pokonać odcinek z parkingu przy parku lub walczyć o miejsce parkingowe przy bloku nr 8. Jeżeli będziemy mieli szczęście i znajdziemy miejsce to zaczyna się walka dziurawym chodnikiem i wysokimi krawężnikami. Takie mamy realia udogodnień dla niepełnosprawnych. Mieszkzńcy bloku wracający z pracy siedzą w samochodach i wypatrują wolnego miejsca postojowego bo przecież większość miejsc jest zajęta przez pracowników Krok za krokiem, pacjentów przychodni Żak, stomatologa, okulisty lub petentów ZGL. Takie instytucje jak przychodnie nie powinny znajdować się w blokach gdzie nie ma przystosowanych warunków oraz miejsc parkingowych.Data dodania komentarza: 22.11.2024, 11:26Źródło komentarza: Zamość: Przyjeżdża niepełnosprawny do urzędu i... nie ma gdzie zaparkować
Reklama